Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-0 Hull City (23.01.2010)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #19
Re: PL: Manchester United 4-0 Hull City (23.01.2010)
Całego spotkania niestety nie udało mi się obejrzeć, ale coś tam dodam od siebie.

Wreszcie podobał mi się Owen. Wracał się po piłkę, częściej widzieliśmy go przy rozegraniu niż to miało miejsce w poprzednich spotkaniach. Był po prostu głodny gry, piłki, stwarzał spore zagrożenie. In minus to zmarnowanie dwóch, trzech dobrych okazji.

Trochę za dużo tych sytuacji marnuje. Jest wprowadzany na boisko głównie z myślą strzelania goli, a nie asystowania czy kreowania gry. Rooney także nie grzeszy skutecznością, Berbatov tych sytuacji aż tak wiele nie ma, lecz u niego także super pod tym względem nie jest. Przy okazji - gol z Burnley to było jego pierwsze trafienie "typowe" dla napastnika, czyli bramka zdobyta biegnąc w kierunku golkipera. To tak na marginesie. Chyba wiecie o co mi chodzi.

Ale nie będę się już na siłę czepiać Roo, bo choć nie zawsze jest w wysokiej formie, to potrafi wpakować tą futbolówkę do siatki. Tak też było wczoraj. Kurde, cztery bramki w jednym spotkaniu - kiedy ostatni raz piłkarz United popisał się takim wyczynem ? Nie przypominam sobie za bardzo. Aha, już wiem... :?

Nani - druga połówka wyborna. Chłopak miał fantastyczne 45 minut. Bez głupawych zagrań, z użyciem mózgu. BRAWO chłopie, trzymaj tak dalej, a na Milan skrzydła powinny być już w optymalnej dyspozycji.

Wspaniale oglądać znowu na boisku Ferdinanda. Bardzo dobry występ, choć dwa razy zauważyłem u niego lekkie rozluźnienie. Cóż, może mi się tylko wydawało. W każdy razie swoje zrobił.

A i najważniejsza sprawa. Mamy lidera.
24-01-2010 00:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 4-0 Hull City (23.01.2010) - Kwas - 24-01-2010 00:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości