Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-0 Hull City (23.01.2010)
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #22
Re: PL: Manchester United 4-0 Hull City (23.01.2010)
michal85 napisał(a):Valencia już grał przez chwilę na lewym skrzydle z Birmingham. Wydaje mnie się, że nie byłoby problemu gdyby Nani z Valencią zmieniali się pozycjami w trakcie meczu. Valencia mógłby być bardzo groźny schodząc do środka i szukając strzału, albo gry kombinacyjnej w czym się całkiem nieźle odnajduje.
nie jest to głupia opcja, chociaż wg mnie mocno ograniczałoby to dośrodkowania w pole karne ze strony Valencii, gdyż wiadomo, że musiałby przełożyć sobie piłkę na prawą nogę. Pojawiała się gdzieś jeszcze wzmianka o tym, że Valencia może grać w środku - ciężko jednak wystawić go na takiej pozycji, gdzie mamy wielu dobrych, łapiących formę zawodników. Nie mówiąc już o tym, że środek pola to nie jest miejsce, gdzie mógłby w pełni wykorzystać swoje atuty w postaci szybkości i siły fizycznej. Ogólnie to mam wrażenie, że w City wyjdziemy z Giggsem na lewej i Valencią na prawej, a z Arsenalem z dwójką Nani-Valencia, gdzie Nani wróci na lewe skrzydło. Chociaż nie ukrywam, że chciałbym zobaczyć rotację w wykonaniu tych dwóch zawodników: mogłoby to wprowadzić niemałe zamieszanie w szeregi przeciwnika. Pozostaje czekać na decyzje SAF'a.
24-01-2010 16:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 4-0 Hull City (23.01.2010) - ryszard - 24-01-2010 16:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości