Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Aston Villa 1-1 Manchester United (10.02.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #36
Re: PL: Aston Villa 1-1 Manchester United (10.02.2010)
Jestem dumny z chłopaków, gdyż grając w "10" byli lepsi od Aston Villi, od zespołu, który aspiruje do gry w Lidze Mistrzów. Dodatkowo graliśmy na ich terenie.
Byliśmy drużyną lepszą i niewiele brakło do zwycięstwa. Odrobina szczęścia i spokojnie mogliśmy zgarnąć całą pule. Niestety, jak zawsze w meczu z nami, świetnie bronił Friedel.

branka napisał(a):Moim zdaniem Sar zawalił trochę przy golu, był źle ustawiony, nie może taka długa i wolna piłka mu wpadać za kołnierz!
Daj spokój,.. uderzenie było silne i idealnie wymierzone. Wybronienie tego określiłbym interwencją genialną.

branka napisał(a):Giggs tez zasługuje na uznanie, miał trochę słabszy początek meczu, ale wciąż sporo wnosi do gry swoją kreatywnością, poza tym najlepiej w drużynie bije rożne.
Mnie osobiście, rożne w wykonaniu Ryana bardzo irytują. Z tych jego "podcinek" chyba jeszcze nigdy nie strzeliliśmy bramki. Jak bije je normalnie, bez zbędnych kombinacji to jest dobrze. Co do jego wczorajszego występu, to zaliczył sporo strat i niecelnych zagrań. Jego gra momentami irytowała i to bardzo. Na plus asysta przy bramce.

Bardzo dobrze wczoraj zagrali Carrick, Fletcher i Rooney. Michael w pierwszej połowie był znakomity, w drugiej nieco spuścił z tonu, jednak nadal było naprawdę dobrze. Darren był wyśmienity w drugiej połowie. Ileż on się nabiegał, bardzo podobała mi się jego gra w drugiej części spotkania. Rooney tym razem do siatki nie trafił, jednak rozegrał naprawdę dobre spotkanie. Szkoda, że ten jego lob został wybroniony przez bramkarza gospodarzy, byłoby to wspaniałe trafienie.
Co do czerwonej kartki, to była jak najbardziej słuszna. Co z tego, że Nani trafił w piłkę, skoro omal nie połamał nóg przeciwnikowi. Owszem Petrov trochę przyaktorzył, ale wejście Portugalczyka było bardzo ostre.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
11-02-2010 16:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Aston Villa 1-1 Manchester United (10.02.2010) - Foster - 11-02-2010 16:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości