Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Bolton FC 0-4 Manchester United (27.03.2010)
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #18
Re: PL: Bolton FC - Manchester United (27.03.2010; 18:30)
ryszard napisał(a):Wciąż nie wiemy w jakim stanie jest Rooney (do dziś byłem spokojny, jednak informacja o opuszczeniu treningów nieco mnie zaniepokoiła) co przyprawia mnie o szybsze bicie serca (szczególnie, że mam w pamięci mecz z Wolves gdzie męczyliśmy się bez niego niemiłosiernie).

...

Sytuacja nieco się rozjaśni po jutrzejszej konferencji SAF'a. Wypada trzymać kciuki za wersję "no news is a good news".

Rooney, Scholes i Giggs są w stu procentach gotowi do gry! Taką informację podał dzisiaj na konferencji prasowej Fergie:

Cytat:"Wayne jest zdrowy i nie ma problemów z jego kolanem." - powiedział Sir Alex Ferguson.

"U Scholesa wszystko w porządku po stłuczeniu kostki, a Ryan już kolejny tydzień normalnie trenuje. Czy wystawię go w pierwszym składzie, to inna sprawa. Ale doświadczenie tej dwójki będzie bezcenne w tej fazie sezonu."

Bardzo dobra informacja, bo cała trójka jest nam niezwykle potrzebna w tej najważniejszej części sezonu.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
26-03-2010 12:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Bolton FC - Manchester United (27.03.2010; 18:30) - Czary - 26-03-2010 12:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości