Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Bolton FC 0-4 Manchester United (27.03.2010)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #24
Re: PL: Bolton FC 0-4 Manchester United (27.03.2010)
Bardzo ważne zwycięstwo, zresztą teraz już nie będzie mało ważnych wygranych. Każde spotkanie będzie na wagę złota. Jak zwykle ciężko nam szło w pierwszej połowie, Bolton postawił ciężkie warunki. Jednak w drugiej połowie już było spokojnie, zagraliśmy skutecznie, a rywale zdecydowali się na grę długą piłką, co nie mogło przynieść efektu.

VDS - niesamowita interwencja.

Neville - ciężkie miał dziś zadanie, ale dał rade.
Vidić - czyścił aż miło.
Evans - trochę słabiej, ale również solidnie.
Evra - bez fajerwerków.

Scholes - szczególnie początek spotkania genialny, w drugiej części mało widoczny.
Fletcher - na swoim poziomie.
Giggs - jak na pierwszy mecz po dłuższej przerwie, to przyzwoicie.

Nani - dla mnie MOTM. W końcu bardzo dobre zawody na lewym skrzydle. Praktycznie nie było głupich strat, nie spowalniał gry, oby tak dalej.
Valencia - taki sobie występ.

Berbatow - ahh... Blisko było do tego hat-tricka, o którym tak półserio mówiłem przed meczem Wink

Rezerwowi: Okej. Tylko znów widzę Carricka z początku sezonu, musi się Michael zebrać w sobie, bo potrzebujemy go w końcówce sezonu.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-03-2010 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Bolton FC 0-4 Manchester United (27.03.2010) - RedLucas - 27-03-2010 21:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości