Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reakcja otoczenia na United
Agness Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 0
Post: #82
Re: Reakcja otoczenia na United
W mojej szkole średniej natomiast, o dziwo, spotykam więcej fanek niż fanów.
Jeśli o mnie chodzi to oczywiście chodzę do klasy z człowiekiem, który mnie w Manchesterze wychował, a tak poza tym to nikt już Manchesterowi nie kibicuje. Jest kilku sympatyków Manchesteru, nic poza tym. W tamtym roku miałam na pieńku z fanką chelsea. Na szczęście już wyszła ze szkoły. W tym roku natomiast przyszła jakaś gówniara - fanka liverpool. Tez sympatycznie nie jest. Zwłaszcza, że jej matka - również fanka liverpool - uczy mnie geografii <ściana> Osobiście cieszę się, że są jakieś dziewczyny z którymi można rywalizować na tle piłkarskim. Niestety nigdy jeszcze nie było tak, żeby patrząc sobie w oczy móc podyskutować, czy pokłócić się o piłkę, jednak gdy się tylko widzimy to czuć to zajebiste napięcie między nami. W sumie tylko z tą niebieską doszło do ostrej jatki, ale to przez internet, więc nie czuje się zaspokojona.
No i jest jeszcze w pierwszej klasie teraz wielki fan chelsea (który chodzi w jednej jedynej koszulce chelsea 5dni pod rząd! xD) i np maluje sobie na spodniach korektorem ChelseaFC xP ale z niego to wszyscy mają polew.
28-03-2010 07:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Reakcja otoczenia na United - Szeszu - 27-01-2008, 14:42
Re: Reakcja otoczenia na United - Agness - 28-03-2010 07:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości