Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Bolton FC 0-4 Manchester United (27.03.2010)
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #29
Re: PL: Bolton FC 0-4 Manchester United (27.03.2010)
Pokazaliśmy charakter i tyle. Pewne, przekonujące zwycięstwo. Bolton tylko dwa razy zagroził naszej bramce, a gdyby Berba i Evans w pierwszej połowie byli trochę bardziej skuteczni mogłoby sie skończyć mniej wiecej takim pogromem jak na Stamford Bridge. Mecz przypominał trochę kopaninę, lecz potrafiliśmy sie odnaleźć i strzelić 4 bramki przy wydatnej pomocy obrony Boltonu. Nie będę się rozpisywał na temat tego spotkania, bo nie było to jakieś porywające widowisko, United zrobiło, to co do nich należało. Szczególnie dobrze zagrał Fletch, Nani i Vida. Nikt mnie specjalnie nie zawiódł, słabsza dyspozycja Carricka oznacza, iż słusznie Fergie posadził go na ławie. Świetnym posunięciem było odsunięcie od składu Rio i Roo, gdyż przed nami naprawdę ciężki tydzień,a wiemy, że ta dwójka jest dla nas niezwykle ważna w tej fazie sezonu. Cieszy mnie również powrót Kiko, dobrze było go w końcu zobaczyć w spotkaniu. Miał nawet jedna szansę, ale widać, że troszkę brak mu jeszcze ogrania.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
28-03-2010 10:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Bolton FC 0-4 Manchester United (27.03.2010) - truered - 28-03-2010 10:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości