Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-2 Chelsea (03.04.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #14
Re: PL: Manchester United - Chelsea (03.04.2010; 13:45)
Po katastrofalnym występie na Allianz Arena z nieco większym pesymizmem patrzy się na to spotkanie. Jednak United to drużyna, która po takich występach jak ten we wtorek dostaje przysłowiowego kopniaka w dupę i znów zaczyna grać tak jak należy. Mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie.

Nie trzeba nikomu mówić, że to decydująca faza sezonu. Zostało nam do rozegrania, mam nadzieję 10 meczy. Aby wszystko ułożyło się po naszej myśli musimy wygrać wszystkie 10. Niewątpliwe będzie nam trudniej trudniej, gdyż z gry wypadł Rooney. Jednak nie zapominajmy, że zespół składa się z jedenastu zawodników. Poradziliśmy sobie z plagą kontuzji, która dotknęła nas na początku sezonu, także z pewnością poradzimy sobie z brakiem jednego zawodnik. Oczywiście między jednym a drugim jest spora różnica. Wtedy mieliśmy gorszą obronę, ale mieliśmy naszego super snajpera, teraz mamy kompletną obronę ale radzić będziemy musieli sobie bez naszego najlepszego strzelca. Strata Wayne to spory cios, jednak nie zapominajmy, że prócz niego mamy jeszcze innych napastników, którzy również potrafią strzelać bramki. Absencja Anglika, to szansa dla Berbatova, by zamknąć usta wszystkim swoim krytykom. Czy da radę? Przekonamy się już niedługo...

Edwin
Rafael - Rio - Vidic - Evra
Valencia - Carrick - Park - Fletcher - Giggs/Nani
Berbatov


W bramce oczywiście van der Sar, co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

Na prawej obronie powinien zagrać zagrać Rafael. Widzieliśmy w Monachium co szybki skrzydłowy robi z Garym. W sobotę tym skrzydłem Malouda, który do tego typu skrzydłowych się zalicza, a w dodatku jest chyba w życiowej formie. W środku oczywiście Rio i Vidic. Mam nadzieję, iż podczas meczu będę w pełni skoncentrowani i nie będę popełniać błędów jak w poprzednim spotkaniu. Po lewej stronie Evra, mam nadzieję, że da rade.

Jeśli chodzi o drugą linię to jest mały problem. Scholes nie da rady rozegrać trzeciego meczu w ciągu 7 dni, Carrick nie zachwyca, Hargreaves jeszcze nie gotowy, Gibson za słaby. Pewniakiem jest Fletcher, obok niego raczej na pewno zagra Carrick, a trzecim pomocnikiem będzie ktoś z dwójki Giggs/Park. Jeśli chodzi o skrzydła to dla mnie pewniakiem jest Valencia. Mecz z Bayernem po raz kolejny pokazał, że Nani w meczach z najlepszym nie spisuje się najlepiej (wyjątek - Arsenal), dlatego też na lewej flance chciałby ujrzeć, no właśnie kogo? Ji-Sung we wtorek grając na skrzydle niewiele dawał nam w ofensywie, dlatego wolałbym by Koreańczyk zagrał w środku, gdyż w takim w meczu z Chelsea opanowanie środka boiska będzie kluczowe. Także na lewe skrzydło ktoś z dwójki Ryan/Nani. Osobiście postawiłby na Walijczyka i liczył na jego ogromne doświadczenie.

Z przodu pod nieobecność Rooneya wystąpi Berbatov, który ostatnio był w naprawdę wysokiej formie. Jak pisałem wcześniej, najbliższe mecze będą okazją dla niego by zamknąć usta wszystkim swoim krytykom.

BELIEV!

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
01-04-2010 10:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Chelsea (03.04.2010; 13:45) - Foster - 01-04-2010 10:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości