Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-2 Chelsea (03.04.2010)
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #18
Re: PL: Manchester United - Chelsea (03.04.2010; 13:45)
Kwas napisał(a):Podobno mamy szeroką i mocną kadrę. Wypada jeden zawodnik i już grajmy defensywnie, bla, bla, bla. A co to my kurwa jesteśmy Burnley, czy Stoke, że mamy się bronić przed Chelsea. Nie. Jesteśmy zespołem na ich poziomie, który nie musi się obawiać kogoś takiego jak londyńczycy i nastawiać się na kontry. Co innego gra na wyjeździe, gdzie jednak z reguły trza tą kontrę zastosować, ale bez przesady. Mecz jest na Old Trafford, my mamy prowadzić grę i o żadnej grze defensywnej mowy być nie może.

I tak musimy zagrać 4-5-1, które w praktyce momentami będzie 4-3-3. Berba jest naszym jedynym napastnikiem( poza Dioufem <gafa> ), więc musi być jeden nominalny napastnik. Będzie pewnie wspierany przez Antosia i Naniego, a w środku pyknie Park,Fletch i Carra/Scholes. Dlatego też jedni mówią, że zagramy defensywnie, a jak na moje zagramy tak samo jak z Chelsea na Stamford, Arsenalem na Emirates i ostatnio z Bayernem. Na kartce wygląda to jak defensywa, ale przechodzi w ofensywę. Dużo ludzi myśli, że to właśnie jest defensywna strona United i bronienie wyniku, wiec spokojnie... Na pewno na Old Trafford nie odpuszczą i nie dadzą pograć Chelskim.

Boję się tego meczu, ale Chelsea też ma swoje problemy. Gra z zdziesiątkowaną obroną: Bosingwa,Carvalho, Cole, Ivanovic mają kontuzję, ponadto zagrają bez Essiena, który jest motorem napędowym tej drużyny. Lampard, pomimo, iż ostatnio strzelił 4 bramki, i tak uważam, że rozgrywa średni sezon i stać go na wiele więcej, zupełnie jak na Gerrarda ( mówię to w perspektywie zbliżającego się mundialu). Cholernie się za to obawiam Titego Drogby i jego starć z Vidą i Ferdkiem. Mam nadzieję, że cała linia defensywna, która wybitnie się nie popisała na AA, teraz stanie na wysokości zadania.

COOOOOOOOOOOOOOOOOOOMEEEEEEEEEEEEEEEEEE OOOOOOOOOOOOOOOOONNNNNNNNNNN BOYS!!

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
02-04-2010 00:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Chelsea (03.04.2010; 13:45) - truered - 02-04-2010 00:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości