Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-2 Chelsea (03.04.2010)
grzesiek32p Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #26
Re: PL: Manchester United - Chelsea (03.04.2010; 13:45)
Trzeba bedzie sobie radzic bez Rooneya, ale mam nadzieje ze damy rade Smile

VDS
Neville - Rio - Vida - Pat
Valencia - Fletch - Park - Carrick - Nani
Berbatov

Na prawej Neville, mimo tego ze jest wolniejszy od Rafaela to doswiadczeniem i ustawianiem sie bije brazylijczyka na glowe. Moze Ribery mu uciakał kilka razy ale za to raz "uratowal" nam wybiciem sytuacje w ktorej pilkarz Bayernu o malo nie wyszedl 1 na 1 z VDS.

W srodku Park ktory bedzie mial indywidualne krycie Lamparda, Carrick do zadan glownie defensywnych i Fletch

Berba w ataku pokazal w meczu z boltonem ze potrafi czasem dostawic noge tam gdzie trzeba i moze to zrobic takze w meczu z CFC, a majac na skrzydlach Naniego i Valencie o to ze dostanie pare pilek mozemy byc spokojni. W poprzednim sezonie na OT strzelil gola CFC wiec moze jutro to powtorzy Smile

Kluczowe bedzie opanowanie srodka pola i szybka gra skrzydlami.

Jesli Berba nie bedzie sobie radzil to chce Kiko na II polowke, chlopak stracil prawie caly sezon przez kontuzje ale pamietajac jego gre z poprzedniego sezonu i patrzac na te 20 minut z Boltonem wydaje mi sie ze troche "wydoroslal" na boisku. Wiem ze to troche glupie, ale odnioslem wrazenie ze jest on teraz duzo bardziej pewny siebie, szuka gry, nie liczy tylko na to ze ktos go zauwazy i dogra mu pilke a on moze szczesliwie odda strzal. Po tych 20 minutach duzo bardziej mnie do siebie przekonal niz te jego dwa gole za 6 pktow z poprzedniego sezonu.
02-04-2010 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Chelsea (03.04.2010; 13:45) - grzesiek32p - 02-04-2010 14:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości