Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-2 Chelsea (03.04.2010)
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #27
Re: PL: Manchester United - Chelsea (03.04.2010; 13:45)
Cytat:Jesli Berba nie bedzie sobie radzil to chce Kiko na II polowke

Wolę zupełnie nie radzącego sobie Berbatova, niż Machedę.

Nie trzeba powtarzać jak ważny dla nas jest ten mecz. Remis daje nam utrzymanie pozycji lidera, jednakże nasi piłkarze na pewno będą chcieli na OT zgarnąć całą pulę. Sytuację skomplikowała nam nieco kontuzja Wayne'a, ale jestem przekonany, że Berba jest w stanie go godnie zastąpić. Koniecznością jest wyjście 451.

Van der Sar
Rafael - Ferdinand - Vidić - Evra
Valencia - Fletcher - Park - Carrick - Giggs
Berbatov


W obronie niewiadomą jest po raz kolejny tylko prawa obrona. Myślę, że najwyższy czas na odpoczynek dla Gaza, dlatego jutro powinien zagrać Rafałek. W pomocy pewniakiem wydaje się być Antek na prawym skrzydle. Na lewym SAF ma do wyboru Giggsa, Parka i Naniego. Nani ostatnio nie zagrał jakiegoś fenomenalnego spotkania z Bayernem, dlatego myślę że jutrzejszy mecz rozpocznie na rezerwie. Park najprawdopodobniej zacznie w środku razem z Fletcherem i Carrickiem, dlatego zostaje nam Giggs. W ataku zbyt dużego wyboru nie mamy zostaje nam Berbatov i w obwodzie Kiko. Bardzo by nam się przydał obecnie Ando. Na taki mecz byłby w sam raz.

Dobrą informacją jest powrót Hargo. Może wreszcie go ujrzymy chociaż kilka minut na boisku.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
02-04-2010 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Chelsea (03.04.2010; 13:45) - Czary - 02-04-2010 22:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości