Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-2 Chelsea (03.04.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #55
Re: PL: Manchester United - Chelsea (03.04.2010; 13:45)
Smutek, żal i gniew- takie uczucia mnie opanowały po ostatnim gwizdku w tym spotkaniu. Na szczęście już się nieco uspokoiłem.
Przegraliśmy ważny o ile nie najważniejszy mecz w sezonie. Nasz główny rywal w walce o tytuł przyjeżdża na Old Trafford i zgarnia 3 punkty. Takie rzeczy nie powinny się dziać, ale się działy głównie za sprawą pierwszej połowy w której zaprezentowaliśmy się bardzo słabo. Na szczególną naganę zasługuje tutaj linia pomocy, która dawała zbyt dużo wolnej przestrzeni graczom gości.
Druga połowa przyniosła lepszą grę naszej drużyny- z większą agresywnością wychodziliśmy do graczy Chelsea, co przyniosło skutki. Niestety po raz kolejny czegoś zabrakło...
Nie chcę się tutaj rozwodzić nad każdym zawodnikiem, bo nie mam na to szczególnie siły.
Po takim meczu pojawia się mnóstwo pytań:
Czy gdyby był Roo wynik byłby inny? Kto wie, bardzo prawdopodobne, że Anglik coś by tam wbił, ale Manchester United nie może polegać tylko na jednym Wazzie.
Czy przegraliśmy Mistrzostwo Anglii? Nasz los mieliśmy we własnych rękach- remis to był plan minimum- przegraliśmy i po raz kolejny musimy liczyć na potknięcie Chelsea- czy tak się stanie? Trzeba w to wierzyć.

Przed nami mecz z Bayernem- Diabły muszą mi, nam, sobie zrekompensować te dwie ostatnie bardzo bolesne porażki.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
03-04-2010 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Chelsea (03.04.2010; 13:45) - Lukas - 03-04-2010 21:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości