Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
dawe237 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #188
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
A ja myśle ci innego. Neville już do wyokiej formy nie wróci. Ma 34 lata, raczej z górki i bedzie cieżko mu coś ugrać. Co do Brown'a to ok miał dobry sezon, jestem zwolennikiem jego umiejetności (bardzo dobrze radzi sobie na środku) ale jakaś alternatywa na obrone jest konieczna, zwłaszcza teraz gdy Pique wrócił do FCB. Myśle że najlepszym bedzie kupienie jakiegoś prawego obrońce.Simpson na pierwsza jedenastke poczeka jeszcze przynajmnniej jeden sezeon, z resztą on jest następcą O'Shea, gdyż może jak grać na różnych pozycjach (tj obrońca prawy środek, def. pomocnik, oraz pomocnik prawy środek)
Alves ...może, ale własnie: ma 27 i cieżko bedzie mu sie przestawić na angielskie klimaty, wole o wiele bardziej Lahm, on jest waleczny, szybki i na obu flankach moze grać i przede wszystkim w Niemczech gra sie agresywniej niż w Hiszpanii toteż lepiej sie przystosuje a Hargreaves mu jeszcze w tym pomoże (kumple z Bayernu Smile). Tylko ze z Lahmem jest 1 minus: cena (!!!) bawarczycy nie puszcza go za mniej niż 25-30 mln Ł, ale jesli w MU jest kasa to jestem jak najbardziej za tym transferem, gość wart pieniedzy Big Grin
A co Richards'a to napewne nie 20 000 000 Ł wart 8-12 mln Ł. A poza tym gdyby przyszedł do MU to w 1 jedenstce napewno by sie nie mieścił. Prawdą jest że chciałbym miec go w MU ale nie za tak dużo jak piszą w gazetach
28-05-2008 17:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - dawe237 - 28-05-2008 17:42
Daniel Alves w FCB! - paolo - 07-06-2008, 17:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości