Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Fulham 2-2 Manchester United (22.08.2010)
jakobos500 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #23
Re: PL: Fulham - Manchester United (22.08.2010; 17:00)
Dokładnie tak jak zostało już to wyżej powiedziane , przez ostatnie lata nie nie szło nam najlepiej na stadionie Fahlum . Dlatego w tym meczu nie liczy się dla mnie styl ,ale tylko zwycięstwo,będę zadowolony z każdego wyniku byle wywieść z Londynu 3 punkty. Mecz będzie na pewno ciężką przeprawą , Fahulm mimo tego, że nie odnosi za dużych sukcesów w lidze punkty potrafi odebrać najlepszym. Do wyróżniających się zawodników w ekipie z Londynu zaliczają się między innymi: napastnik Bobby Zamora i skrzydłowi Clint Dempsey i Damien Duff, są to zawodnicy na których trzeba zwrócić szczególną , uwagę wprawdzie Duff najlepsze lata ma już za sobą (pobyt w Chelsea) to stać go jeszcze na kilka na prawdę fajnych akcji. Nasi rywale stracili trenera dzięki któremu zaszli tak daleko w lidze europejskiej , zobaczymy jak poradzi sobie Hughes ale na nasze szczęście Hodgsona już w Londynie nie ma. Co do składu to przewiduję następujący:

-VDS-
-Rafael-Vidic-Evans-Evra-
-Valencia-Scholes-Carrick-Nani
-Park-
-Berba/Roo-

Ja tak widzę skład nie wiem kto w napadzie bo może lepiej dla Roo było by gdyby na boisku pojawił się po przerwie na pod męczonych już trudami meczu zawodników Fahlum.
Myślę, że wygramy 1:0 po bramce Berby Smile
20-08-2010 11:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Fulham - Manchester United (22.08.2010; 17:00) - jakobos500 - 20-08-2010 11:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości