Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 0-0 Glasgow Rangers (14.09.2010)
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #67
Re: CL: Manchester United 0-0 Glasgow Rangers (14.09.2010)
Na plus wczoraj tylko Smalling i momentami Gibson, cała reszta strasznie blado. Kuszczak co prawda nie miał nic do roboty ;p Do pozytywów gry Browna należy zaliczyćto że w pierwszej połowie często podłączał się do ataków, no ale co z tego, kiedy albo oddawał od razu piłke Valencii albo dośrodkowywał na pierwszego obrońce? Fabio w ataku pozytywnie ale często się gubił w dryblingu. Rio widać prawdziwy przywódca sam często sie wypuszczał za połowe ale co z tego? Sad W pomocy - zajebiście szkoda mi Valencii, Park jak dla mnie zagrał słabo, ale nie chciałbym go oceniać bo może być to nieobiektywne, Gibson jak pisałem wyżej - pozytywnie, Fletcher za to bezbarwnie. W ataku obaj panowie bez jakiegokolwiek pomysłu...

Powiem wam co mnie raziło najbardziej w naszej grze ofensywnej. Dlaczego, do cholery, większość naszych akcji rozgrywana była podaniami na 2-3 metry w gąszczu obrońców Rangersów? Tak trudno rozciągnąć piłke na skrzydła i powrzucać piły na dobrze grających głową Roo i Chicharito? : O Albo poszukać prostopadłych podań? Tylko kto miał by rozciągać i podawać jak jedynego dobrego rozgrywającego nawet na ławce nie było...

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
15-09-2010 06:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United 0-0 Glasgow Rangers (14.09.2010) - ZasadKG - 15-09-2010 06:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości