Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 0-0 Glasgow Rangers (14.09.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #69
Re: CL: Manchester United 0-0 Glasgow Rangers (14.09.2010)
Jak wielu tak i ja byłem zwolennikiem by dać odpocząć podstawowym zawodnikom i zagrać tymi, którzy nie mieli jeszcze sposobności na pokazanie się w pełni w tym sezonie. Wprawdzie nie są jeszcze rozegrani ale mimo wszystko skład wystawiony wczoraj powinien nam zapewnić 3 punkty. Dlatego mam im za złe że nie wygrali wczorajszego meczu.
Jako przyczynę remisu należy uznać bardzo dobrze zorganizowaną grę gości w obronie (często widziało się ich 8-9 graczy w okolicy własnego pola karnego) niemniej nawet mimo tego, taki klub jak Manchester powinien wcisnąć im chociaż jedną bramkę, dlatego trzeba przyczepić się do rozgrywania przez nas piłki i do tego jak grali napastnicy.

Na domiar złego na dłuższy, nieokreślony czas wypada nam Valencia, który prezentował się bardzo solidnie. Naprawdę wielka szkoda. Życzę mu szybkiego powrotu.

Po wypadnięciu Carricka i Valencii robi nam się niezbyt ciekawa sytuacja w pomocy... Wskutek kontuzji Antonio na prawej stronie zagości pewnie na dłużej Nani, ale co wtedy z lewą stroną? Park jako typowy lewy pomocnik nie sprawdza się. Czy w takim razie SAF zechce częściej korzystać z ustawienia 433 z Roo na lewej? A może szansę otrzyma Obertan, ale nie wiem czy jest już zdrowy?
Cholera dużo pytań i mało odpowiedzi.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
15-09-2010 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United 0-0 Glasgow Rangers (14.09.2010) - Lukas - 15-09-2010 11:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości