Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 0-0 Glasgow Rangers (14.09.2010)
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #80
Re: CL: Manchester United 0-0 Glasgow Rangers (14.09.2010)
Jaroldz napisał(a):Cóż za sukces Manchesteru United Po świetnej grze udaje nam się zremisować z Glasgow Rangers 0-0. Doprawdy, wspaniały rezultat.

A tak na poważnie, to kolejny słaby występ Manchesteru United

To ja już nie rozumiem, dobry czy słaby. Sad

Wynik to zero zdziwień, cieżko takim składem strzelić coś Rangersom, którzy kiedy tylko wyjadą z Glasgow w inne rejony niż Kilmarnock, to się murują. To, że nie wygrali meczu w LM od jakiś trzech lat to nie jest przypadek. Czekam z ustęsknieniem na reformę zabraniającą szkockim drużynom grać w europejskich pucharach. Jedyna szansa to był stały fragment gry, Rooney Niszczyciel, albo petarda Gibsona. Nie pykło, ale tragedii nie ma. Nie wiem skąd jakieś żale, że nie wystawiamy najmocniejszego składu w fazie grupowej. Od lat tak jest i nie wiem skąd zdziwienie, że gramy właśnie tak. A Barca gra najmocniejszym składem, bo nie bardzo ma inny. Od lat kibice narzekają na krótką ławkę rezerwowych.

Remis z Rangersami to nic, przecież i tak wyjdziemy z grupy. Jedyną rzeczą, która w tym meczu powinna nas martwić to kontuzja Valencii.

A Gibson wyrabia się coraz bardziej. Raz nawet pyknął ładny przerzut na prawe skrzydło. Gość robi wielkie postępy, z czego się bardzo cieszę.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
17-09-2010 11:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United 0-0 Glasgow Rangers (14.09.2010) - panopticum - 17-09-2010 11:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości