Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-2 West Brom (16.10.2010)
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #33
Re: PL: Manchester United 2-2 West Brom (16.10.2010)
Kwas napisał(a):Prezentuje naprawdę przyzwoity poziom. Michael był szarakiem z tyłu, opiekował się naszą grą i z tych zadań wywiązał się tak, że moja osoba jego postawą jest usatysfakcjonowana. Ale oczywiście liczę z czasem na więcej.
Ja nie należę do tych którzy nie zauważają jego pracy na boisku, ale przez ostatni czas jego gra mnie nie satysfakcjonuje.

Nie podoba mi się nasza pomoc. Nie podobają mi się w niej tacy piłkarze jak Michael, Park, Gibson czy Anderson. Myślę, że gdybym był kibicem Sunderlandu to może bym się z nich cieszył. Ale u nas nie ma miejsca na przeciętniaków.
Odstają od Paula, Ryana, Naniego, Hargo czy Fletcha. A więc mamy pięciu piłkarzy na miarę wielkiej drużyny, z czego dwóch to emeryci, jeden leczy się od lat i zostaje Nani oraz Darren. Gdybyśmy mieli przynajmniej czterech w sile wieku, głodnych sukcesów to mógłbym wybaczyć Fergusonowi, że na ławce i na łatwiejszych rywali mamy graczy typu Jesper Blomqvist.

Teraz doszedł do tego wyjątkowy dołek psychiczny, nie wiem brak koncentracji- nie mogę tego wytłumaczyć, bo nigdy nie widziałem, żeby drużyna Fergusona tyle razy dała sobie wydrzeć prowadzenie. Mam nadzieję, że sir Alex ma na to pomysł, bo wczoraj nie najlepiej to wyglądało. Ze zmianą Scholes'a i Roo czekał wieczność, a w tym czasie nasi nie mieli sposobu, żeby cokolwiek zrobić.

Taki trochę brak motywacji zauważyłem. Żeby każdemu tak zależało jak Naniemu. Mimo wszystko było trochę tych sukcesów i Ferguson jeszcze w tym sezonie nie nakręcił chłopaków, żeby byli maszynką do zabijania rywali. Świeża krew potrzebna, żeby ktoś znów to rozruszał. A może zrobi to Wayne, który w końcu wróci do swojego piłkarskiego życia. On to umie jak mało kto.


Fan United od 1992 roku
17-10-2010 07:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 2-2 West Brom (16.10.2010) - sebos_krk - 17-10-2010 07:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości