Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-2 West Brom (16.10.2010)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #43
Re: PL: Manchester United 2-2 West Brom (16.10.2010)
Śliwa napisał(a):Wystarczy dwa razy ograć Niebieskich i przestać w debilny sposób tracić punkty. To jest klucz do sukcesu.

Jak to prosto brzmi.

Śliwa napisał(a):To ja może powiem ściślej: w dużym stopniu niekompletny.

Po prostu nienadający się do United. Proste jak drut!

Już kiedyś o tym mówiłem, mamy sporo przeciętniaków i hasło niemal zawsze w takich sytuacjach przeze mnie powtarzane: "Jest ilość, nie ma jakości". Jednak to jeszcze aż tak nie boli, najbardziej rani serce, że nie ma tego co zawsze kojarzyło mi się z tym klubem, to co mnie w nim uwiodło - charakteru! Dla mnie to jest kurwa nie pojęte, jak można po stracie bramki na 2:2 w meczu na własnym stadionie, z beniaminkiem nie zrobić nic, aby odwrócić losy meczu. Toć ja bym się tam spalił ze wstydu. No i to pierdolenie Evry, że czas pokazać charakter, ogarnąć się, ale to może proszę pana zacznijmy od siebie? Jeszcze gdyby był przynajmniej kapitanem, to nawet jak jest w chujowej formie, to ma prawo o tym powiedzieć, ale teraz?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-10-2010 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 2-2 West Brom (16.10.2010) - RedLucas - 17-10-2010 15:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości