Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-0 Bursaspor (20.10.2010)
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #35
Re: CL: Manchester United - Bursaspor (20.10.2010; 20:45)
Po raz kolejny obraz nędzy i rozpaczy. Znowu totalny brak pomysłu na grę ( bo ciężko nazwać pomsyłem na grę granie do Nani'ego, do którego podchodziło conajmniej dwóch obrońców.) Znwou miałem wrażenia, że nie chciało się naszym grać. Brakowało walki. Najbardziej się wkurzałem, gdy chcieli wejść z piłką do bramki. Piłka leci odchodząca od bramki na dwudziesty metr i aż się prosi żeby ją przypieprzyć. Ale nie, Fletch się boi i cofa do Vidica :/
Ocenki:

Kuszcak 7
Rafael 6 - dobra pierwsza połowa, w drugiej zero
Vidić 7 - pewny występ
Smalling 7 j/w
Evra 7 - wreszcie! Często włączał się do ofensywy, trochę popracować nad dośrodkowaniami i będzie stary dobry Evra

Park 5,5 - no niestety, Park zawsze słynął z ogromnej woli walki, dzisiaj tego nie widziałem (nie wiem jak wy)
Anderson 5 - na swoim równym poziomie Sad
Carrick 5,5 - znowu słabo :/ Powinien częściej iść do przodu, gdyż jak pisałem wyżej, brakowało kogoś kto potrafiłby uderzyć z dystansu
Fletcher 6 - nienajlepiej dzisiaj, bał się uderzyć, a i podania niektóre nie dochodziły
Nani 8,5 - widzę, że tylko na Portugalczyka można liczyć Smile

Macheda 5 :plask: co on robi sam w ataku w pierwszym składzie Mr Fergie? No ale skoro już Macheda grał, to przydałoby się od czasu ruszyć tyłek i lecieć za piłką

Zmiany: Zadowolony jestem z Obertana, Groch miał dobrą okazję ale niestety zmarnował

Kiedy się wreszcie skończy to nędzne granie?!

P.S. Kurde, na Polsacie luks meczyk, 7 brameczek, a ja zamiast tego oglądam badziewne kopanie ManUtd :/

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
20-10-2010 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United - Bursaspor (20.10.2010; 20:45) - Lisu - 20-10-2010 21:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości