Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-0 Bursaspor (20.10.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #58
Re: CL: Manchester United - Bursaspor (20.10.2010; 20:45)
Zasłużone zwycięstwo i 3 kolejne punkty na naszych koncie, czyli plan został wykonany. Niemniej nadal można się nieco przyczepić do naszej gry. Brakowało ostatniego, dobrego podania otwierającego drogę do bramki i zimnej krwi.

Spodobało mi się za to bardzo gra naszych bocznych obrońców. Rafael wyśmienicie czyścił w defensywie i fajnie podłączał się do przodu. A po drugie stronie wreszcie Evra zagrał tak jak od niego oczekujemy, aktywnie w ofensywie i skutecznie w obronie, choć muszę przyznać że zdarzyło mu się głupio faulować i bałem się, że może ujrzeć żółtą kartkę. Ogólnie obrona zagrała bardzo solidnie ale i rywal nie był jakiś specjalnie groźny.

W pomocy całkiem przyzwoicie Carrick i Fletcher, wyśmienicie Nani, który po raz kolejny ciągnie naszą grę do przodu i ponownie był najlepszy na boisku. Odnośnie Andiego to może i wyglądał nieco lepiej i próbował ruszyć szybciej z piłką do przodu, ale nadal często niedokładnie podawał. Park za to nie zagrał nic. Kompletnie niewidoczny.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
21-10-2010 10:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United - Bursaspor (20.10.2010; 20:45) - Lukas - 21-10-2010 10:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości