Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Glasgow Rangers 0-1 Manchester United (24.11.2010)
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #40
Re: CL: Glasgow Rangers 0-1 Manchester United (24.11.2010)
RedLucas napisał(a):Za to strasznie mnie wkurwia ostatnio Nani. Niby się już nie tarza, ale gra tragicznie.

Jednak piłeczkę trzeba było wybić jak wielmożnemu Naniemu warga lekko pękła po przypadkowym uderzeniu obrońcy Rangersów. Nani - przestań być cipowatym zjebem i zacznij grać jak należy, a nie lamętować po każdym nieudanym zagraniu(coraz częstszym niestety)- taki mój skromny apel!!!
Spodziewałem się takiego meczu, drewnioki z Glasgow na 25-30 metrze i sam Miller, który przegrywał praktycznie wszystkie pojedynki. Grozniejszy byli Weiss czy Naismith ale co mogli tam w 2-3 osoby zdziałać. Dziwne było zachowanie Smallinga gdy z boku wbiegł Miller i miał chyba najlepszą sytuację dla Szkotów. Chris zamiast dobiec i blokować to się cofał licząc, że będzie Miller dogrywał. Zupełna głupota wg mnie ale ogólnie dobra gra Anglika, podobać się mogło dużo wyprzedzeń, którymi profesorsko kasował rozpoczynające się ataki przeciwnika. Obrona raczej bezrobotna, tego się zresztą spodziewałem. Edwin co miał złapać to złapał.
Środek pola ok, Scholes chyba zwyczjanie spuchł stąd zmiana. Carrick dobrze uzupełniał defesywę, duzo odbiorów. Z przodu średnio, taką lagę trzeba wykorzystać. Nani - patrz wyżej. Giggs szybkością już odstaje ale radził sobie, więcej grał środkiem aniżeli skrzydłem ale chyba taki był zamiar aby robić więcej miejsca często włączającemu się Fabio. Dobrze to wyglądało, dużo grozniejsza była lewa nasza strona wczoraj.
Berba w porównaniu z ostanimi tygodniami wyglądał ciut lepiej, więcej walczył, szukał podań. Szkoda, że nic nie wpadło do sieci bo może dałoby dodatkowgo kopa na przyszłe mecze. Wazza potrzebuje jeszcze ogrania, to widać. Umiał jednak parę razy stworzyć sobie okazje, jest głodny gry i jak będzie w ciągu meczowym to takie piły jak np.to co miał na lewej nodze(kiks niestety) to będzie dziurawił siatki przeciwników. Stalowe nerwy przy karnym, po tych wszystkich "perypetiach" pewnie wykonana "11" dająca zwycięstwo. Oby ten gol był początkiem jego dobrej serii i powrotu do formy sprzed roku.
25-11-2010 10:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Glasgow Rangers 0-1 Manchester United (24.11.2010) - fasol - 25-11-2010 10:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości