Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Glasgow Rangers 0-1 Manchester United (24.11.2010)
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #42
Re: CL: Glasgow Rangers 0-1 Manchester United (24.11.2010)
Mecz na pewno na lepszym poziomie niż ten z Wigan ale United trudno było się rozpędzić skoro trafiali na dziesięciu rywali przed polem karnym. W obronie dosyć spokojnie nie licząc dwóch poważnych wpadek (sytuacja Millera i Naismitha) chociaż trudno, żeby było inaczej skoro The Gers zazwyczaj atakowali trójką graczy. W ataku brakowało mi ruchu i szybkości. Atakowaliśmy pozycyjnie i kiedy boczni obrońcy podchodzili do przody ładnie zamykaliśmy Rangersów pod polem karnym ale zawodnicy powinni lepiej się przemieszczać bo wtedy Szkoci się gubili. Świetnie wyglądała akcja z końcówki pierwszej połowy, kiedy po szybkiej wymianie piłki fatalnie uderzył Nani. Powinniśmy starać się częściej tak grać.

Van der Saar- wybronił dwie świetne sytuacje, a co do podań to albo trochę kiksował albo ma nerwy ze stali

O'Shea- kilka razy pokazał się w ofensywie, w defensywie nie miał większych problemów
Smalling- dosyć pewny występ. szkoda, że nie pokazał nic po rzutach rożnych ale nie można go za to krytykować
Evans- poza jednym nieporozumieniem z Edwinem nie można mieć zastrzeżeń
Fabio- świetnie podłączał się do akcji ofensywnych. Jak dla mnie połączenie obu bliźniaków byłoby idealnym rozwiązaniem- gdybyśmy połączyli wrzutki i grę w defensywie Rafaela z rajdami Fabio, który chyba przewyższa pod tym względem brata to wyszedł by nam taki drugi Evra :-D

Nani- najsłabszy Diabeł na boisku. Pomijam już nawet jego próby wymuszania fauli ale z taką grą Obertan jest lepszym rozwiązaniem.
Scholes- świetnie kreował grę. Szkoda, że nie mamy żadnego zawodnika o podobnych umiejętnościach bo widać było, że po wejściu Andersona środek jakoś zamarł.
Carrick- ładnie uzupełniał się ze Scholesem
Giggs- najbardziej zapadła w pamięć wrzutka, której nie wykorzystał Roo, dużo pracował ale niewiele z tego wyszło

Rooney i Berbatov- ciężki mecz dla napastników, w polu karnym nie mieli nawet miejsca żeby gdzieś stanąć, dobrze szukali gry i cofali się po piłkę wyciągając obronę. Chociaż z drugiej strony wobec piątki obrońców Rangers liczyłem na więcej celnych strzałów głową lub jakiś strzał z trudnej pozycji w stylu Berby. Dla Rooneya plus za karnego

Ze zmienników jak zwykle najlepiej spisywał się Hernandez. Szkoda, że przy jednym dograniu Roo nie wyszedł przed obrońce bo mogła być bramka. Obertan mało widoczny a Anderson jakby unikał gry.

Niby w formie widać jakąś tendencję zwyżkową ale czekam na mecz z rywalem, który nie będzie bronił się całym zespołem i wtedy będzie można ocenić.
25-11-2010 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Glasgow Rangers 0-1 Manchester United (24.11.2010) - Sirius - 25-11-2010 12:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości