Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Glasgow Rangers 0-1 Manchester United (24.11.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #44
Re: CL: Glasgow Rangers 0-1 Manchester United (24.11.2010)
Cholernie ciężko się gra, gdy przeciwnik parkuje autobus na 20 metrze. Jestem głęboko zażenowany postawą gospodarzy. Każdy orze jak może, no ale bez przesady...
Uważam, że nasi zawodnicy dobrze sobie poradzili. Spokojnie rozgrywali piłkę, w pierwszej połowie czasem aż za spokojnie, cierpliwie szukając dziury w obronie Rangersów. Jedyne czego wczoraj brakowało to dobrej gry skrzydłowych. Naniemu po raz kolejny bardziej niż na asystowaniu i strzelaniu bramek, zależało na wygraniu konkursu na "najbardziej żenujące symulowanie". Giggs zaś częściej bywał w środku niż na skrzydle.

Edwin - pewny jak zwykle w swych interwencjach. Jednak pierwszy raz od... nie wiem kiedy skoczyło mi ciśnienie przy jego niektórych podaniach.

O'Shea - parę razy Weiss go "objechał", poza tym było przyzwoicie.

Smalling - kolejny naprawdę dobry występ. Widać coraz więcej pewności w poczynaniach Anglika.

Evans - dalej to samo... dwa poważne błędy po których mogły paść bramki. Poza tym było dobrze.

Fabio - pokazał, że bez żadnych obaw można Pata częściej odsuwać od gry. Pewny w defensywie, świetny w ofensywie. Jeszcze trochę popracuje nad masą i będzie super.

Nani - kolejny słaby mecz...

Scholes - fajnie rozgrywał piłkę, jednak zbyt dużo niedokładności jak na niego.

Carrick - najlepszym zawodnik na boisku. Fenomenalny w defensywie, zaliczył mnóstwa fantastycznych interwencji. W ofensywie bardzo fajnie, kilka świetnych piłek. Do tego jak zawsze ogromny spokój i pewność. Szkoda tylko tej niewykorzystanej sytuacji

Giggs - przyzwoity występ. Dopiero co wrócił po kontuzji, więc nie można oczekiwać, że od razu będzie grał super. Częściej bywał w środku niż na skrzydle, przez co Fabio miał więcej miejsca, jednak nie miał też odpowiedniego wsparcia.

Berbatov - zdecydowanie lepiej niż w ostatnich meczach. Aktywny, w końcu odnosiliśmy korzyść z jego zagrań. Mógł strzelić bramkę... w pamięci utkwiło mi genialne podanie do Rooneya, które Anglik spartaczył...

Rooney - w dalszym ciągu nie zachwyca. Plus za wykorzystanie jedenastki.


Anderson - mimo że Scholes grał "tylko" przyzwoicie, gołym okiem było widać różnice klas między tymi zawodnikami.

Obertan - to on w ogóle grał?

Chicharito - tym razem nie wykorzystał wspaniałej okazji do zdobycia bramki.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
25-11-2010 15:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Glasgow Rangers 0-1 Manchester United (24.11.2010) - Foster - 25-11-2010 15:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości