Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Glasgow Rangers 0-1 Manchester United (24.11.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #46
Re: CL: Glasgow Rangers 0-1 Manchester United (24.11.2010)
Muszę przyznać, że nasza gra wyglądała dużo lepiej niż ostatnimi czasy. Szybsza, kombinacyjna gra, dobrze w destrukcji a te 3 zdobyte punkty traktuje jako niezły bonus. Mam nadzieję, że to co zobaczyliśmy wczoraj rokuje zmiany na lepsze a nie spowodowane było to tylko wyjątkowo defensywną postawą gospodarzy.

Co do obrony to para Evans-Smalling zdała egzamin ale były momenty kiedy bałem się że może paść bramka dla gospodarzy. O'Shea jak to on- kilka razy wydymany, ale generalnie na plus. Fabio bardzo aktywny, solidnie w obronie i przydatny z przodu ale musi uważać na faule.
W pomocy bardzo fajnie zagrał Carrick- szczególnie widoczny w 2 połowie. Scholes również bardzo dobrze rozdzielał piłki. Mało widoczny za to Giggs i zdecydowanie poniżej oczekiwań Nani.
Podobała mi się za to gra Berbatowa. Bardzo aktywny, cały czas w ruchu, szukał gry, fajnie grał do przodu a gdy trzeba było wracał i odbierał piłkę w defensywie. Może jeszcze nie wszystko wychodziło, ale występ na zdecydowany plus. Zabrakło bramki.
Rooney (Łaca jak powiedział komentator Polsatu) zagrał przyzwoicie, ale widać że brakuje mu jeszcze paru meczy by tak jak wcześniej mógł stanowić naszą główną siłę rażenia.

PS Karny należał nam się już na początku spotkania

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
25-11-2010 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Glasgow Rangers 0-1 Manchester United (24.11.2010) - Lukas - 25-11-2010 19:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości