Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Glasgow Rangers 0-1 Manchester United (24.11.2010)
atenats Offline
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #51
Re: CL: Glasgow Rangers 0-1 Manchester United (24.11.2010)
fasol<<<
obserwuję Obertana już od dłuższego czasu. Ostatni jego dobry mecz to z Wolfsburgiem w tamtym roku. Zdarza się, że oglądam mecze dwukrotnie i przypatruję się zawodnikom, którzy moim zdaniem zagrali najgorzej w danym meczu. Wy możecie mieć różna odczucie, szanuję to, ale uważam, że Obertan nie pokazuje NICZEGO. Drybling? Widziałem już lepszym i to wcale z nie najlepszej półki. Szybkość? To nie wystarczy aby być najlepszym lub choć "solidnym" skrzydłowym(a chyba tylko takich nie szukamy). Przegląd pola? Mizerny. Zawsze wybiera najłatwiejsze rozwiązanie. Jest jeden moment w ostatnim meczu, gdy jeden z pomocników(Carrick lub ktoś inny) podał do niego, a ten oddał(często to widać na meczach, więc tu pretensji nie mam). Sekundę później zawodnik podaje do Francuza, a ten znowu zwraca piłkę. Brak mu kreatywności. Może nie umie się dogadać z resztą zespołu? Nie wiem. Nie znam go.

Każdy może uważać inaczej. Wszyscy zachwycacie się Chicharito. Ja też uważam, że ma talent, ale w tej chwili nie ma umiejętności na wyjściową jedenastkę takiego klubu, jakim jest Manchester United. Brakuje mu niewiele, ale ja już taki jestem, że mam wygórowane oczekiwania wobec zawodników.

"Nie należy mylić prawdy z opinią większości. "
26-11-2010 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Glasgow Rangers 0-1 Manchester United (24.11.2010) - atenats - 26-11-2010 17:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości