Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Arsenal FC (13.12.2010)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #32
Re: PL: Manchester United 1-0 Arsenal FC (13.12.2010)
W pierwszej połowie zdominowaliśmy Arse. Nie mieli prawie nic do powiedzenia. Zaś drugą połowę wygraliśmy po raz kolejny rutyną i doświadczeniem. Bardzo ważne zwycięstwo, oby tak dalej!

VDS - ok

Rafael - super, coraz lepszy jest w odbiorze, do tego parę razy się podłączył do akcji ofensywnych.
Rio/Vida - może nie profesorskie, ale bardzo dobre zawody.
Evra - tak sobie. Frajerski drybling w pierwszej połowie utknął mi w pamięci. Nieźle, ale najgorzej z bloku defensywnego.

Fletcher - jakiś nieporadny.
Carrick - poprawnie.
Anderson - kolejne dobre zawody. Teraz niech tylko to ustabilizuje.

Nani - strasznie mnie ostatnio irytuje. Pojedynek z Clichym wygrał chyba tylko raz... przy bramce. A ten strzał, gdy na lepszej pozycji był Roo i chyba Andi, to już szczyt frajerstwa.
Park - bardzo przydatny w takich meczach. + za bramkę

Rooney - było już lepiej. No i po co taka napina przy tym karnym? Wcześniej strzelał po ziemi i było dobrze, teraz musiał coś wymyślić.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
13-12-2010 23:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 1-0 Arsenal FC (13.12.2010) - RedLucas - 13-12-2010 23:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości