Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO: Niemcy - Polska (08.06.2008, 20:45)
Szeszu Offline
Member
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: EURO: Niemcy - Polska (08.06.2008, 20:45)
Na moje oko nie było źle.Przynajmniej mecz nie wyglądał tak jak na MŚ, czyli "obrona Częstochowy".Mieliśmy wiele dobrych akcji, w niektórych zabrakło szczęścia.Roger dał dobrą zmianę, co do Piszczka, nie wiem czy Leo dobrze postąpił.Podolski to swój chłop, wkurwiają mnie ludzie, którzy wyzywają go i zarzucają mu zdradę.Ale moi drodzy, skoro sam Lukas wielokrotnie starał się o możliwość gry dla Polski, starania te zdały się na marne, bo "specjaliści" z PZPN oczywiście znowu się mylili.Inna rzecz ma się do Klose, który według mnie wstydzi się tego, że pochodzi z Polski

Czyli Niemcy jak zawsze górą.Cóż, patrząc obiektywnie co by Leo nie zrobił, to Joachim Löw dysponuje zdecydowanie lepszymi piłkarzami.Cieszy to, że momentami graliśmy jak równy z równym, jestem dobrej myśli na mecz z Austrią, choć dziś pokazała że nie ma zamiaru pełnić roli "chłopca do bicia".Zdążyliśmy przyzwyczaić się do porażek w meczach inauguracyjnych, to jednak boli, bo nie dość że w naszym premierowym spotkaniu na EURO, na dodatek z największym rywalem.Miejmy nadzieję, że tym razem schemat:
"1 mecz - mecz otwarcia
2 mecz - mecz o wszystko
3 mecz- mecz o honor"
się nie sprawdzi i wyjdziemy z grupy.Bądźmy optymistami...

Wink

Hate your enemies
Save, save your friends
Find, find your place
Speak, speak the truth
08-06-2008 22:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: EURO: Niemcy - Polska (08.06.2008, 20:45) - Szeszu - 08-06-2008 22:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości