Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Brom 1-2 Manchester United (01.01.2011)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #16
Re: PL: West Brom - Manchester United (01.01.2011; 13:45)
Fart, fart i jeszcze raz fart! Grania piachu na wyjazdach ciąg dalszy. Dlaczego tak jest? Nadal nie wiemy, ale moja teoria jest taka, że nam po prostu się nie chce. Kwestia motywacji, nie radzą sobie z presją? Nie mam pojęcia. Ale wystarczy spojrzeć na pierwszy lepszy mecz na OT i na spotkanie wyjazdowe i widać, jak nasi gracze zachowują się w ataku pozycyjnym. W pierwszym przypadku jest dużo ruchu, wymiany pozycji, a np. dziś? Totalna stójka. Najbardziej mi się "podobał" obrazek z pierwszej połowy, gdy po prawej stronie pola karnego Berba i Ober tuż obok siebie stali jak kołki, Roo był z piłką w środkowej strefie i dopiero po kilkunastu sekundach przybiegł Flecz, któremu można było podać.

Kuszczak - w paru sytuacjach mógł się lepiej zachować.

Neville - tym razem już chyba nie wróci.
Ferdinand - od pewnego czasu widać, że zwrotność już nie ta co kiedyś.
Vidić - :*
Evra - tak sobie.

Obertan - pierwsze 20 min bardzo dobre, potem nie wyszło mu jedno zagranie i na resztę meczu nie ma gościa.
Anderson - mało widoczny, nie efektywny.
Fletcher - miał trochę odpoczynku, ale nadal mamy piach.
Carrick - w porządku.

Rooney - w końcu się przełamał, teraz już pójdzie z górki... tylko kiedy on wróci do gry. Po chuj jeszcze wbiegał na to boisko?
Berbatow - niewidoczny, bezproduktywny.

Rezerwowi:

Hernandez - jak dobrze, że go mamy.
Fabio - brat powoli wyrasta z ADHD, ale w nim widać, że ciągle drzemie wariat.
Gibson - jestem pozytywnie zaskoczony. Na pewno póki co lepszy od Darrena.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-01-2011 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: West Brom - Manchester United (01.01.2011; 13:45) - RedLucas - 01-01-2011 15:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości