Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Brom 1-2 Manchester United (01.01.2011)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #18
Re: PL: West Brom - Manchester United (01.01.2011; 13:45)
Mamy wreszcie upragnione zwycięstwo na wyjeździe <jupi> ale okupione straszną i niewybaczalną grą naszych zawodników. To co dzisiaj ujrzałem to woła o pomstę do nieba. Tragiczna gra, której nie powinniśmy doświadczyć ze strony Manchesteru United. Można by rzec, że mieliśmy więcej szczęścia niż rozumu, bo tak na dobrą sprawę to nawet na remis w pełni nie zasługiwaliśmy- mieliśmy kupę szczęścia, że czerwonej kartki nie zobaczył Neville i nie było karnego chociaż oba zdarzenia powinny mieć miejsce, dodatkowo przestrzelony karny, a sami sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo.
Pretensje można mieć niemal do każdej formacji- w obronę wchodzili jak w masełko, wystarczyło kilka szybszych podań; w pomocy brylował Obertan :plask: a po drugiej stronie bezproduktywny Fletcher, który bez wsparcia Garego nic nie zdziałał; w ataku słabiej niż ostatnio Berbatow, który zaliczył sporo niedokładnych podań (co z resztą było naszą główną bolączką dzisiaj) i jedynie można chyba pochwalić Roo, za bramkę, za waleczność, zaangażowanie do końca a także Groszka za uratowanie nam dupska.
Nie spodziewałem się że WBA sprawi nam tyle problemów, byłem pewny zwycięstwa, wprawdzie nie łatwego, bo widzieliśmy jak gospodarze potrafią grać jak był mecz na OT, ale ostatnie mecze napawały optymizmem, a tutaj taki psikus. Miejmy nadzieję, że ta dzisiejsza dyspozycja to wina Sylwestra a nie kolejna obniżka formy.

I kolejna kwestia nieraz już wałkowana- nie ma kto u nas wykonywać stałych fragmentów gry- wstyd.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
01-01-2011 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: West Brom - Manchester United (01.01.2011; 13:45) - Lukas - 01-01-2011 16:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości