Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Brom 1-2 Manchester United (01.01.2011)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #19
Re: PL: West Brom - Manchester United (01.01.2011; 13:45)
O samym spotkaniu nie ma co wiele pisać, kto widział ten wie. Ciężko się to ogląda, niestety. Tak jak napisał Łukasz, United na Old Trafford, a United na jakimkolwiek innym terenie to zupełnie dwie inne drużyny. Trzeba coś z tym zrobić, bo w Lidze Mistrzów taka gra na wyjeździe, może być dla nas tragiczna w skutkach.

Kuszczak - przy bramkach bez szans. Poza tym po raz kolejny pokazał, jak bardzo nie radzi sobie na przedpolu

Neville - przykro mi to pisać, bo bardzo lubię i szanuje Anglika, jednak jego czas już minął. Gary już się po prostu nie nadaje.

Rio - kilka błędów popełnił, jednak zaliczył też kilka interwencji najwyższej klasy. Powinien dostać solidną burę za karnego, powinien zaatakować przeciwnika przed polem karnym, a nie w "16".

Vidic - również błędów się nie ustrzegł, jednak zaliczył kilka fenomenalnych interwencji. Dobrze, że był na miejscu gdy Kuszczak spał.

Evra - sporo błędów w defensywie. Dobre kilka razy się zdarzyło, że zostawił swoją flankę cała odkrytą, dzięki czemu WBA łatwo wjeżdżali w nasze pole karne.

Fletcher - za grę na skrzydle nie mam pretensji, jednak jego gra w środku wciąż pozostawia wiele do życzenia. Dobrze przynajmniej, że Darren to walczak. Formy może i nie ma, jednak zawsze walczy do końca i nie odpuszcza.

Anderson - co mecz to gorzej. Mało widoczny, a jak już był przy piłce to nic z tego nie wynikało. Dwa fajnie przeżuty na skrzydło, poza tym słabo. Czyżby te kilka dobrych meczy, było dziełem przypadku?

Carrick - zdecydowanie najlepszy z pomocników. Na tle pozostałych pomocników wyglądał naprawdę dobrze. Jak zawsze nieoceniony w defensywie, kilka bardzo fajnych piłek z przodu. Szkoda tylko, że reszta pomocników zagrała mizernie...

Obertan - po raz kolejny pokazał, że do United się po prostu nie nadaje. Mam nadzieję, że Ferguson ściągnie Toma z Wigan, bo jak na takich skrzydłowych ma się opierać nasza gra, to niedługo dołączymy do Liverpoolu.

Berbatov - dzisiaj słabo

Rooney - niesamowity walczak. Wrócił stary dobry Rooney, który tyra na całej długości boiska. Cieszy fakt, że w końcu przełamał swoją niemoc strzelecką. Miejmy nadzieję, że nie wypadnie z gry na długo.


Chicharito - cudowne dziecko, cóż więcej można napisać? Piłka go szuka w polu karnym, a on dokładnie wie co ma z nią zrobić. Szkoda tylko, że w ostatnim czasie SAF dawał mu tak mało szans.

Fabio - rozruszał trochę prawe skrzydło. Parę bardzo dobrych otwierających podań. Trochę błędów w defensywie popełnił, jednak miał też kilka bardzo ważnych interwencji

Gibson - dałbym mu więcej szans, gdyż w ostatnich meczach pokazuje, że poprawił się w wielu aspektach gry.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
01-01-2011 16:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: West Brom - Manchester United (01.01.2011; 13:45) - Foster - 01-01-2011 16:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości