Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Stoke City (04.01.2011)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #29
Re: PL: Manchester United - Stoke City (04.01.2010)
Szkoda, że tylko 2:1, ale trzy punkty najważniejsze. Nie wyglądało to źle, choć oczywiście mogło być lepiej.

Myślę, że Kuszczak jakieś tam szanse miał przy obronie strzału Whiteheada, ale nie mam zamiaru go obwiniać. Zagrał dobre spotkanie, choć roboty dużo nie miał. O dziwo w miarę dobra gra nogami. Jeśli chodzi o boki obrony to zacznę od Rafaela. Obawiałem się trochę jego gry w starciu z tyranami ze Stoke, ale poradził sobie dobrze. Niekiedy zdarzały mu się jednak błędy w ustawieniu i nad tym musi jeszcze popracować. Ogółem jednak występ na plus. W końcu lepiej od Brazylijczyka zagrał Evra, u którego właściwie nie ma się do czego przyczepić. Bez rewelacji, ale przyzwoicie. Ciężką przeprawę wróżyłem środkowym obrońcom, ale niepotrzebnie, bo zarówno Vidić, jak i Smalling spisali się bez zarzutu. Przede wszystkim cieszy dojrzała gra Smallinga, ale jeśli miałbym wybrać, który z nich był lepszy to rzutem na taśmę postawiłbym na Vidicia.

Najlepszy na boisku Nani. Asysta i piękna bramka. Bardzo efektywny jest Portugalczyk w tym sezonie i właśnie o to chodzi. Obok Rooneya i Berbatowa to nasza największa gwiazda w zespole. Piłkarz, na którego można liczyć i który robi różnicę. Oby utrzymał dobrą formę. Zdecydowanie gorzej Giggs, który zaliczył sporo niedokładnych podań oraz zanotował kilka niezrozumiałych decyzji. Przeciętny występ Walijczyka. Jeśli chodzi o środek pomocy to zdecydowanie lepszy Fletcher. Jak dla mnie całkiem dobry mecz w jego wykonaniu i oby to nie był jednorazowy wyskok, bo w tym sezonie Szkot gra przeciętnie. Najgorszy na boisku Gibson, który poza kilkoma średnimi strzałami nie pokazał kompletnie nic.

Zaraz po Nanim na duże słowa uznania zasłużył Hernandez. Podobnie jak Portugalczyk, "Chicharito" zanotował bramkę (i to jaką!) oraz asystę. Ogółem dobra gra, widać, że jest bardzo zdeterminowany, więc dobrze, że jako piłkarz z Ameryki nie wykazuje się wyłącznie umiejętnościami technicznymi. Słabiej Berbatow, ale nie był to słaby występ. Tak na trzy z plusem w skali szkolnej. Zabrakło efektywności, ale jak zwykle potrafił się cofnąć do drugiej linii i potrzymać piłkę. Dla mnie to ważna cecha u Bułgara, która jest niezbędna w naszej grze.

Oceny:

Kuszczak - 6,5

Rafael - 7
Vidić - 7
Smalling - 7
Evra - 7

Nani - 8,5
Fletcher - 7
Gibson - 6
Giggs - 6,5

Hernandez - 8
Berbatow - 7

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
04-01-2011 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Stoke City (04.01.2010) - mucha - 04-01-2011 23:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości