Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Stoke City (04.01.2011)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #36
Re: PL: Manchester United 2-1 Stoke City (04.01.2010)
Mecz był jaki był, najważniejsze są trzy punkty. Za nami bardzo trudny okres, dobrze, że tylko w jednym spotkaniu straciliśmy punkty.

Kuszczak - ciężko obwiniać go za utratę bramki, aczkolwiek chyba był to strzał do wyciągnięcia. W sumie to niewiele mu zabrakło do skutecznej obrony. Łatwe spotkanie dla niego, w którym poradził sobie dobrze.

Rafael - parę błędów w defensywie popełnił, jednak poza tym wszystko było w porządku. Aktywny w ofensywie, szczególnie w drugiej połowie.

Smalling - w niektórych sytuacjach brakło po prostu ogrania, mam na myśli te kopanie na auty czasem. Jednak Chris rozegrał naprawdę dobre spotkanie i po raz kolejny pokazał, że bez obaw można na niego stawiać

Vidic - stracona bramka obciąża jego konto. To on miał kryć strzelca bramki, a był zdecydowanie za daleko od niego.

Evra - ot co dobry występ. Strasznie podobał mi się wspomniana już przez kogoś akcja z Pennantem.

Nani - czasem strasznie irytował (przynajmniej mnie), jednak co by nie mówić to dzięki niemu wygraliśmy to spotkanie. Asysta i bramka - oby tak dalej

Gibson - nie ma go czym bronić. Fajnie zaczął spotkanie, lecz później z każdą minutą było gorzej. W drugiej połowie praktycznie niewidoczny.

Fletcher - mi się w tym spotkaniu Darren bardzo podobał. Szczególnie w ofensywie, posłał kilka takich piłek, że palce lizać. Mam nadzieję, że to początek powrotu do formy

Giggs - strasznie niedokładny, jakieś niepotrzebne piętki. Słabo po prostu

Berbatov - w tym spotkaniu widzieliśmy Bułgara z poprzednich sezonów. Często cofał się po piłkę, pomagał rozgrywać. Miał swój udział przy pierwszej bramce.

Chicharito - cudowne dziecko, co tu dużo mówić. Oczywiście, są jeszcze aspekty gry w których Meksykanin musi się poprawić, jednak piłka go szuka w polu karnym, a on dobrze wie co ma z nią zrobić.


Carrick - dobra zmiana, wprowadził więcej spokoju w środku pola. Ładnie wspomagał obronę, fajna piłka do Berbatova

Owen - dobrze, że znów jest zdrów. Być może będzie nam bardzo potrzebny.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
05-01-2011 14:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 2-1 Stoke City (04.01.2010) - Foster - 05-01-2011 14:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości