Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Stoke City (04.01.2011)
Amadi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #44
Re: PL: Manchester United 2-1 Stoke City (04.01.2010)
Jak dla mnie ogólnie przeciętny jak nie słaby występ Czerwonych Diabłów.
Wyróżniłbym Rafaela, starałem się zwracać uwagę na jego grę i powiem wam, zę jestem zachwycony - bardzo solidny w defensywie i i niesamowicie pracowity w ofensywie. Wydaje mi się, że gdyby Nani dawał mu więcej szans na wykazanie się to spokojnie zaliczył by minimum asyste (cały czas fantastycznie wybiegał za plecy i między obrońców i pomocników, ale Nani udawał, że tego nie widzi.). Jak zawodnicy zaczną mu ufać to spokojnie zastąpi za 2 lata Daniego Alvesa/ Maicona w reprezentacji.

No i zganię Naniego - niby dobry występ - asysta + bramka, ale patrząc na to ile okazji mógł wypracować dla kolegów to nie jestem zadowolony. Nie podoba mi się to, że Louis próbuje zawsze tą drogę która da mu szansę zdobyć bramkę - gra niezwykle samolubnie. Tak jak wyżej napisałem współpraca z Rafaelem była niewystarczająca. Dowodem na to, że powinien grać mniej samolubnie jest bramka Hernandeza - Nani miał tyle miejsca, że mógłby zaryzykować drybling w polu karnym ale wolał dośrodkować i opłaciło się. Gdyby częściej wypracowywał akcje kolegom, a nie sobie to by mógł pretendować do Złotej Piłki. Teraz może sobie pomarzyć.
06-01-2011 18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 2-1 Stoke City (04.01.2010) - Amadi - 06-01-2011 18:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości