Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 1-0 Liverpool (09.01.2011)
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #2
Re: FA: Manchester United - Liverpool (09.01.2011; 14.30)
Dziewiczy temat, więc mogę zacząć. Smile
Skład trzeba wystawić najsilniejszy i nie wątpię nawet, że tak się stanie - vide mecz 1/2 finału CC w zeszłym roku z ManCity. W takich meczach nie można narażać się na to, żeby przegrać derby z odwiecznym wrogiem - takie mecze za wszelką cenę trzeba wygrać.

Kuszczak(VDS)
Rafa-Rio-Vidic-Evra
Nani-Carrick(Fletcher)-Anderson-Giggs
Rooney(Hernandez) - Berbatov

Zależy wszystko od tego, czy VDS się wyleczy na czas (co w świetle ostatnich wypowiedzi SAFa wygląda na mniej prawdopodobne) i czy Rooney będzie w stanie już zagrać (co jest bardziej prawdopodobne. Nie ma żadnego wychodzenia 4-3-3 jak dla mnie - i 3 argumenty mogę przedstawić w tej materii. Po pierwsze - gramy było nie było z zespołem znajdującym się w dolnej połówce tabeli. Po drugie - zwolniono Hodgsona, morale zespołu więc nie są najlepsze. Nie trafiają do mnie argumenty w stylu " nowy trener-lepsza, nowa motywacja". Pamiętajmy, że Dalglish ma 1 (słownie:jeden) dzień na ustawienie zespołu. Wg mnie to o dużo za mało. I ostatni argument - ostatnio graliśmy 4-4-2 i wygraliśmy.

Reasumując - z taką postawą LFC, z jaką mamy do czynienia w ostatnich tygodniach / miesiącach - nie ma co się ich bać i trzeba wyjść dwoma napastnikami, tym bardziej, że gramy na OT.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
09-01-2011 00:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester United - Liverpool (09.01.2011; 14.30) - Mubinio - 09-01-2011 00:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości