Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 1-0 Liverpool (09.01.2011)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #27
Re: FA: Manchester United 1-0 Liverpool (09.01.2011)
Foster napisał(a):Rafael po raz kolejny pokazał jak ogromny talent w nim drzemie. Wprawdzie mógłby być aktywniejszy z przodu
To ja nie wiem ile Brazylijczyk musiałby zapiepszać do przodu, aby takie uwagi się nie pojawiały. Wydaje mi się, że w tym aspekcie gry górował dzisiaj nad Evrą, zwłaszcza biorąc pod uwagę pierwszą połowę. Może nie było nie wiadomo ile biegów z piłką w stronę bramki rywala w jego wykonaniu, ale wyrażał większe zainteresowanie grą na połowie przeciwnika że tak powiem. W ogóle powiem wam, iż strasznie podobała mi się ta zawziętość Rafaela. Chłopak wczuł się w to spotkanie i oby tak dalej.
Foster napisał(a):Nani dzisiaj zagrał słabo i w mojej opinii był najsłabszym naszym zawodnikiem w dzisiejszej potyczce.
Ze Stoke w pierwszej grał podobnie. Dzisiaj częściej był pod grą, niż we wtorkowych 45 minutach, ale dalej widzieliśmy praktycznie same nieudane rajdy Portugalczyka.

Fajna druga połówka. Cieszy forma Giggs'a, który w pierwszych 45 minutach grał przeciętnie, a w drugiej raczył nas raz po raz udanymi akcjami. Także Evra w drugiej non stop atakował bramkę lolerpoolu. Oczywiście należy wziąć poprawkę na grę w przewadze.

A te pacany z Merseyside niech pomyślą dwa razy za nim zatrdunią następnego trenera. Przecież Dalglish nie coachował już od dobrych 10 lat, futbol w tym czasie poszedł do przodu, wszystko się zmieniło. Jak chcą dna to idą dobrą drogą.
09-01-2011 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester United 1-0 Liverpool (09.01.2011) - Kwas - 09-01-2011 19:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości