Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 1-0 Liverpool (09.01.2011)
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #34
Re: FA: Manchester United 1-0 Liverpool (09.01.2011)
Jaroldz napisał(a):
Janczar napisał(a):Mecz wygrany-jesteśmy w kolejnej rundzie-czekamy na losowanie 4 rundy. Graliśmy bardzo dobrze i konsekwentnie w obronie. Wielkie brawa dla Tomka Kuszczaka, najlepszy jego mecz w tym sezonie, jak i może najlepszy w barwach United Tongue Karny może trochę nie słuszny, ale to sędzia decyduje,a nie my <rotfl> Mam tylko nadzieje, że Szczęsny z Arsenalu poruszy tę sprawę na swoim tłiteże i, że znowu go wyśmieją ;]

Proszę bardzo :-D :

Cytat:- Theo wczoraj przeprosił. Ciekawe, czy Berbatow dziś przeprosi - napisał Wojciech Szczęsny.

eurosport.pl

No popatrz jak bym zgadł :-D

fasol napisał(a):
Janczar napisał(a):Looserpool grał w 10 więc nie było sensu ładować im bramek jak w kaczy kuper,tylko skupić się na obronie i pilnować wyniku.

Według mnie głupotą jest bronienie jednobramkowej przewagi, do tego jeszcze grając w przewadze. 1-0 czy 2-1 to chuj nie wynik. Wpada jakiś farfocel, karniak z kapelusza czy cosik innego i jest remis.

Hmm, a widziałeś statystyki ile procent oni byli w naszym polu karnym? Wiadomo,że czasem granie na 1:0 się mści, tak jak np wczoraj na citizenes granie na 2:1 <rotfl> ,ale gramy łącznie w trzech "turniejach" i wiem że mamy jeszcze sporo dni do meczu z Kogutami, ale 2:0,3:0 dało by nam to samo co 1:0

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
10-01-2011 08:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester United 1-0 Liverpool (09.01.2011) - Janczar - 10-01-2011 08:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości