Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Wolverhampton 2-1 Manchester United (05.02.2011)
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #21
Re: PL: Wolverhampton 2-1 Manchester United (05.02.2011)
Zaliczyliśmy porażkę i to w kiepskim stylu jednak nie ma co się załamywać. Trzeba raczej poważnie zastanowić się nad naszą grą bo przed nami derby, których oczywiście nie możemy przegrać.

Żadna z formacji nie zaprezentowała się dzisiaj na oczekiwanym poziomie jeśli jednak chodzi o obronę to mam nadzieję, że to tylko jednorazowa wpadka.Formę napastników lepiej przemilczeć. Liczę tylko, że na OT Rooney zaprezentuje się w lepszej formie. Dziś na początku myślałem, że jest ok- walczy chłopak o piłki, potem jednak zaczęło to denerwować i nie zdziwiłbym się gdyby Anglik wyleciał z boiska. Berba w obecnej formie pokazuje chyba, że warto znów posadzić go trochę na ławkę.

Największy nasz problem na obecną chwilę to jednak pomoc- konkretniej środek. Nani zagrał ok, Giggsa można tłumaczyć przemęczeniem. Środek jednak nie gra kompletnie nic. Carrick przez pierwszą połowę był kompletnie niewidoczny, Scholes po kontuzji też nic nie pokazał, Fletcher też jakoś mnie nie zachwycił. W kolejnym meczu nie potrafiliśmy zdominować środka pola. Jeśli trzeba było rozegrać dłużej piłkę to najczęściej czwarte podanie trafiało już do rywali. Wszystko musiało iść przez skrzydła i co z tego, że dochodziliśmy do wrzutek skoro wszystko było wybijane. Może się mylę ale nie widziałem dzisiaj nawet jednej dobrej prostopadłej piłki od środkowych pomocników.
05-02-2011 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Wolverhampton 2-1 Manchester United (05.02.2011) - Sirius - 05-02-2011 22:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości