Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Tottenham 0-0 Manchester United (16.01.2010)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #45
Re: PL: Tottenham 0-0 Manchester United (16.01.2010)
Cytat:U nas najlepszym zawodnikiem był Vidić, u nich IMO Modrić, więc nie rozumiem argumentów coponiektórych.
A jak dla mnie Luka NICZYM się nie wyróżnił. Dużo groźniejszy był Lennon.

Cytat:Carrick nie gra źle jako cofnięty pomocnik, ale czemu nasi dwaj pomocnicy muszą być równie cofnięci?
Tak gramy już od kilku sezonów, skupiając swoje akcję na ofensywnej czwórce, która ma dość dużo swobody. Problem w tym, że ta ofensywna czwórka wczoraj zagrała dno. Rooney'owi odskakiwała piłka, Berba zasnął, a skrzydła tylko próbowały, ale raczej z marnym skutkiem. Zresztą Fletcher nie gra cofniętego, on biega od 16-stki do 16-stki, a asekuruje go Carrick, który wyprowadza piłkę od obrońców. Wczoraj jednak nie potrafiliśmy na dłużej utrzymac się przy piłce przy pressingu Spursów, ale nie była to tylko wina nie najlepiej dysponowanych CMów.

Cytat:Poza tym wczoraj na miejscu SAFa po 1. połowie chyba zdecydowałbym się na grę 3 środkowymi - temu, że były w środku miejscami straszne luki - z Tottenhamem tak grać nie można.
Akurat początek drugiej połowy mieliśmy dobry, a po kwadransie przeszliśmy właśnie na grę trójką w środku.

Cytat:Ogółem - przydałaby się większa rywalizacja w zespole, bo na ten przykład po co taki Nani ma się przykładać za wszelką cenę do każdej akcji jak i tak wie, że w następnym meczu zagra? Zdrowa rywalizacja nie jest zła.
Całkiem niedawno miał takiego jednego konkurenta, Ronaldo się zwał. Jakoś nie widziałem, żeby to Naniemu wyszło na dobre.

Ja mam dobre zdanie o naszych grajkach i nie podejrzewam ich o brak profesjonalizmu. Każdy wie jaka jest stawka. Każdego dnia obserwuje ich SAF i jeśli by widział, że zawodnik nie przejawia odpowiedniej mentalności to na pewno wskazałby mu drzwi. Oczywiście, o konieczności posiadania kolejengo skrzydłowego mówię od dawna, ale nie wynika to z tego, żebym miał coś do zarzucenia Naniemu, czy wcześniej Valencii. Każdemu zawodnikowi może nie wyjść mecz(mecze) i przydałoby się, żeby wtedy ktoś dorównujący mu klasą mógł go zastąpić.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
17-01-2011 12:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Tottenham 0-0 Manchester United (16.01.2010) - michal85 - 17-01-2011 12:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości