Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Wolverhampton 2-1 Manchester United (05.02.2011)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4
Re: PL: Wolverhampton - Manchester United (05.02.2011; 18:30)
Z pozoru łatwe spotkanie, jednak ono wcale takie nie będzie. Wolves grają nierówno, ale potrafią zagrać naprawdę dobre spotkanie. Co do składu, to:

Edwin
Rafael - Rio - Vidic - Evra
Nani - Scholes - Carrick - ??
Rooney - Berbatov


Mam nadzieję, że Rafałek będzie już zdolny do gry. Wprawdzie w ostatnim spotkaniu O'Shea zaprezentował się nieźle, jednak da Silva więcej pomoże z przodu, a ta pomoc może być na wagę złota patrząc na nasze spotkania wyjazdowe.
Mam nadzieję, iż w końcu będzie nam dane obejrzeć duet Paul - Michael. Przyznam szczerze, że cholernie tęsknie za czasami, gdy obaj panowie rządzili w środku pola. Obawiam się jednak, że zagra Anderson, który w ostatnich spotkaniach jakoś nie bardzo mi się podoba. Mam też nadzieję, że Wayne w końcu stanie na wysokości zadania i zagra na wyjeździe tak jak przystało na jego umiejętności.
Problem wydaje się też obsada lewego skrzydła. Jakieś wieści odnośnie Parka? Bo coś cicho o nim... Giggs w środku tygodnia grał 90 min, więc nie wydaje mi się by wyszedł w pierwszym składzie. Obertan? 4-3-3? Zobaczymy...

Mecz z serii : "nie ważne jak, nie ważne ile, najważniejsze to zdobyć komplet punktów".

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
04-02-2011 17:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Wolverhampton - Manchester United (05.02.2011; 18:30) - Foster - 04-02-2011 17:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości