Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Wolverhampton 2-1 Manchester United (05.02.2011)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #16
Re: PL: Wolverhampton 2-1 Manchester United (05.02.2011)
Strasznie jestem wkurwiony. Wolves w 2 części zagrali, jak pizdy, stawiając autobus na własnym stadionie i wybijając piłki jedynie na uwolnienie. Do przewidzenia było, że jeśli tak wyjdą na drugą połowę, to będziemy mieli problem (teraz tak sobie myślę, że gdyby Blackpool, nie zagrało z nami otwartego meczu też by zainkasowali 3 punkty), bo u nas z dystansu uderza tylko Nani, a reszta chce wejść z piłką do bramki. Niemniej nic nas nie usprawiedliwia, jeśli już nie ma kto uderzać, to powinniśmy znaleźć inny sposób na rywali. Tymczasem nie było żadnego, do tego masa niedokładności, samolubnej gry i mamy obraz rozpaczy.

Chociaż nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że taka porażka nam się przyda. Na pierwszy plan wyjdzie parę spraw i zaczniemy grać jak należy
również na wyjazdach, taką mam nadzieję.

Początek spotkania naprawdę dobry, potem było już tylko gorzej i właściwie nie ma o czym pisać.

Zawodników oceniać nie będę, tylko Nani potrafił zrobić różnicę, gdyby nie on chyba bym rozjebał telewizor gdzieś tak w 55 minucie. U Giggsa niestety było widać ostatnie 90 min i był trochę ociężały. Warto też zaznaczyć naprawdę dobre zawody Flecza, reszta bez komentarza.

Bym zapomniał! Kolejne dwie bramki stracone po stałych fragmentach gry. O co chodzi? Kiedy w końcu będziemy się czuć pewnie z tyłu pod nieobecność Rio. Niestety facet powoli się kończy i aż strach pomyśleć, co będzie gdy odejdzie...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
05-02-2011 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Wolverhampton 2-1 Manchester United (05.02.2011) - RedLucas - 05-02-2011 20:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości