Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Wolverhampton 2-1 Manchester United (05.02.2011)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #51
Re: PL: Wolverhampton 2-1 Manchester United (05.02.2011)
Mylisz pojęcia. Ja nie jestem trenerem, nie rozmawiam z zawodnikami i moją robotą nie jest motywowanie ich do gry. Zresztą, co innego SAF mówi do swoich piłkarzy, a co innego później w rozmowach z mediami - jestem o tym przekonany.

Nikt sobie niczego na siłę nie tłumaczy. Kiedy graliśmy padlinę to nikt nie pisał, że jest świetnie. Kiedy frajerzyliśmy z Evertonem czy Fulham niemal każdy o tym pisał. Ostatnio jednak gramy dobrze i jeden słabszy mecz każdemu może się zdarzyć. I tak jestem pełen uznania, że z tak małą ilością skrzydłowych tak długo byliśmy niepokonani. Zresztą, ta świetna drużyna z sezonu 98/99 też potrafiła się potykać z drużynami z dołu tabeli, a liga wtedy była słabsza. Co ciekawe, w 9-ciu pierwszych meczach wyjazdowych sezonu 98/99 wygraliśmy wtedy ledwie 2 spotkania. Regularnie zaczęliśmy punktować na wyjazdach dopiero w drugiej części sezonu.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-02-2011 10:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Wolverhampton 2-1 Manchester United (05.02.2011) - michal85 - 10-02-2011 10:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości