Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Chelsea 2-1 Manchester United (01.03.2011)
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #61
Re: PL: Chelsea 2-1 Manchester United (01.03.2011)
A miał być miły i przyjemny wieczór a tu dupa. Z tego co ja zauważyłem i nie jedno krotnie podkreślali komentatorzy to Vidic ma kłopoty z opanowaniem gdy gra przeciwko Torresowi (to 3 bądź 4 czerwona kartka gdy gra przeciwko niemu). Przykre jest to że nie wygraliśmy z Chelsea mimo wyraźnej słabszej formy niebieskich. Nie udaje się nam wygrać nimi od 9lat na ich boisku(?).

Pierwsza połowa była bardzo ładna, wystarczyło tylko wbić drugą bramkę no ale ok , chodź powinien być karny po zagraniu ręką Terego. Niestety w drugiej połowie wyraźnie zabrakło nam sił które zabrał sobotni mecz (nota bene Jose M. ma pretensje do władz ligi hiszpańskiej że po wtorkowym meczu LM grał w sobote w La Liga, więc co miał powiedzieć Ferguson?). W tym spotkaniu wyraźnie brakowało nam prawego skrzydła dlatego zdziwiła mnie postawa Fergusona że nie wpuścił na boisko Rafaela który ładnie śmiga po prawej stronie. Vidic i Smaling zagrali bardzo dobry mecz czyścili wszystkie piły, Evra wyśmienicie hasał po lewej stronie razem z Nanim . Bardzo zaimponował mi Hernandez który wg mnie grał lepiej od Rooneya, świetnie zastawiał się, podawał brakowało mu tylko gola i dlatego nie rozumiem decyzji SAFa o zdjęciu Hernandeza a nie Rooneya. Druga połowa była pod dyktando Chelsea która po tym zwycięstwu może się odbudować mentalnie i jak złapie formę to może jeszcze zawalczyć o majstra. Czerwień dla D. Luiza ewidentna więc nie ma co komentować nawet.
Teraz trzeba się ogarnąć i wygrać sobotni mecz bo inaczej będzie nie ciekawie.
02-03-2011 00:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Chelsea 2-1 Manchester United (01.03.2011) - El Polako - 02-03-2011 00:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości