Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Chelsea 2-1 Manchester United (01.03.2011)
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #67
Re: PL: Chelsea 2-1 Manchester United (01.03.2011)
Johnny99 napisał(a):Owszem, wykonał ruch - mianowicie podciął Zhirkova. Podpowiadam: lewą nogą. Jasne, nie było to jakieś szczególnie celowe zagranie, ale wystarczające do odgwizdania faulu.

Rusek cwanie wykorzystał stojącego Smallinga, mam wrażenie że był juz gotów chwilę wcześniej na rozpoczęcie nura. Takie karne jednak często obserwujemy. Lekko problematyczny moim skronym zdaniem. Luiz powinien natomiast wylecieć za dwie żółte, do tego nie mam cienia wątpliwości, 5 minut przed wapnem i napewno wynik byłby inny. To tyle o pracy sędziego.
Mecz oglądnąłem z powtórki od 23 wczoraj(w tyrce do 22 byłem Sad ). Trochę się dziwię opiniom co poniektórych, że zagraliśmy słaby mecz bo według mnie był to dobry pojedynek. Przeważalismy w 1 połowie, w drugiej Chelsea zagrała bardzo dobrze, ruszyli niemal wszyscy zawodnicy i zagrali jakby bardziej z zębem niz nasi(poza Torresem-chujowiznę gra dalej :-D ). Generalnie stworzyliśmy z Londyńczykami dobre widowisko w których niestety rywale okazali się lepsi o bramkę, a nie że "Nas zmiażdżyli".
02-03-2011 10:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Chelsea 2-1 Manchester United (01.03.2011) - fasol - 02-03-2011 10:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 42 gości