Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 2-1 Olympique Marsylia (15.03.2011)
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #15
Re: CL: Manchester United 2-1 Ol. Marsylia (15.03.2011)
Podobała mi się nasza konsekwencja w fazie grupowej. 1-0, jak najmniejsza ilośc sił zostoawiona na murawie, naprawdę (mimo nudnych meczy) podobało mi się. Jednak w fazie grupowej to się może zmieścić. Mieliśmy dużo farta. Ta główka Diawary czy wolej Remy'ego po wybiciu Smallinga w I połowie to powinny być bramki. Dobrze że mamy Javiera, gościu na dzień dziś jest nieoceniony. Jednak graczem meczy był jego kolega z ataku. Roo był wszędzie. Rozegranie, skrzydło, czy pozycja za gorszkiem. W każdej z nich Wayne zagrał bardzo dobrze. Bez niego trudno by było sobie wyobrazić sobie ten mecz. Fajnie, że i z Berbą i z Javierem Rooney'owi gra się bardzo dobrze. Fajnie, gdy trener ma takie dylematy Wink Nasza obrona lekko eksperymetalna, nie radziła sobie za dobrze. Widać, że Chris czuje sie lepiej gdy u boku gra Vidić. Wtedy, w zasadzie jest bezbłędny.

Co do 1-4 - chcę meczu przez duże M. Jezleli jesteśmy mocni wyeliminujmy Barcę bądź Real, jeżeli nie - nie będę płakał. Skupimy się na lidze, wywalczając 19. tytuł, spychając Liverpool z ich pieprzonej grżedy. Nie będe płakał jeżeli wyolsujemy Szachtar lub Schalke, ale jak wspomniałem - chciałbym większeo meczu, gdzie nasi gracze będą mogli pokazać na co naprawdę ich stać.

UWS!
17-03-2011 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United 2-1 Ol. Marsylia (15.03.2011) - Jaceks_21 - 17-03-2011 22:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości