Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Bolton FC (19.03.2011)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #11
Re: PL: Manchester United 1-0 Bolton FC (19.03.2011)
Brawo! Nie było to najlepsze spotkanie w naszym wykonaniu, ale pokazaliśmy charakter, zdobyliśmy 3 pkt i to się liczy. Dodatkowo Arsenal traci punkty i nawet jeśli wygra zaległy mecz to i tak będzie miał do nas 2 pkt straty. Podobała mi się gra po zejściu Evansa, zagraliśmy z ogromną determinacją i robiliśmy wszystko żeby tylko strzelić tą bramkę i wydrzeć 3 pkt, brawo.
Jedna rzecz martwi i to bardzo. Mianowicie wylatują nam kolejny dwaj obrońcy. Evans 3 mecze za czerwoną, a z tego co mówił komentator to Brown doznał urazu w czasie meczu. Zostają nam więc, Smalling, Evra i Fabio... Mam nadzieję, że Vidic będzie już gotowy na następne spotkanie, bo inaczej czarno widzę nasz wyjazd na Upton.

Edwin - to co miał wybronić to wybronił, aczkolwiek przytrafiło mu się kilka niepewnych interwencji. No i słabo grał nogami jak na niego

Brown - nie było źle, ładnie włączał się do ofensywy, w defensywie bez większych błędów. Mam nadzieję, że kontuzja, której doznał w trakcie meczu nie jest poważna.

Smalling - bardzo dobre spotkanie. Parę razy fajnie pociągnął do przodu

Evans - oczywiście na pierwszym miejscu jest czerwona kartka, która była jak najbardziej zasłużona. Bezmyślny wślizg. Poza tym Jonny rozegrał całkiem dobre zawody. Parę błędów popełni, jednak nie możemy zapomnieć, że był długi czas poza grą.

Evra - ok

Valencia - nie było źle, jeszcze trochę mu brakuje, no ale chyba nikt nie spodziewał się od razu takiej gry jak przed kontuzją. Wydaje mi się, że z każdym meczem będzie coraz lepiej. Najważniejsze jest jednak to, że z nogą wszystko w porządku.

Giggs - za dużo niedokładności z jego strony. Ogólnie nie był to najlepszy występ Walijczyka. Nie było źle, ale oczekiwałem o wiele więcej.

Carrick - kilka fenomenalnych interwencji w defensywie. Jak zawsze wykonał kawał dobrej roboty, trochę słabiej niż ostatnio w ofensywie. A ten cross do Valencii pod koniec II połowy to z dedykacją dla tych którzy uważają, że Anglik gra tylko do tyłu.

Nani - momentami strasznie irytował, jednak jak zawsze był bardzo groźny. Nie było źle, ale oczekujemy od niego znacznie więcej

Rooney - miał trochę pecha przy tych dwóch świetnych strzałach. Poza tym całkiem dobra gra, nie było już tak rewelacyjnie jak ostatnio, ale jest to poziom, który spokojnie da się oglądać.

Hernandez - dziś bramki nie strzelił, choć miał ku temu okazję.


Berbatov - pokazał, że będzie walczył. Był tam gdzie być powinien i zrobił to co należało, brawo. Świetna cieszynka tak nawiasem Wink

Fabio - kilka fajnych akcji w ofensywie, rozruszał trochę prawą stronę. W defensywie było bardzo poprawnie.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
19-03-2011 18:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 1-0 Bolton FC (19.03.2011) - Foster - 19-03-2011 18:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości