Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Bolton FC (19.03.2011)
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: PL: Manchester United 1-0 Bolton FC (19.03.2011)
Mecz bez historii, niezbyt ciekawy i niezbyt dobry w naszym wykonaniu. Ale wbrew pozorom po kartce Evansa coś się ruszyło i miałam wrażenie, że gol to tylko kwestia czasu - i rzeczywiście, w końcu padł. 3 punkty cieszą i sa w tym wszystkim najważniejsze, szczególnie że rywale też zaliczyli słabe spotkania i nie potrafili uzbierać kompletu.

Marzec był naprawdę ciężki, kilka trudnych spotkać, po dwa tygodniowo - co odbiło się na tym, że dziś zespół był przygaszony i niedokładny. I to, że przegraliśmy z taką Chelsea nie zmienia faktu, że piłkarze tam ciężko harowali na boisku. Tak samo np w takim FA Cup.

Martwią mnie kontuzje obrony, to kurcze naprawdę idzie lawinowo i właściwie co rok w podobnym momencie sezonu mamy taki kataklizm. Na szczęście kadrę mamy tak szeroką, że sobie z tym jakoś lepiej lub gorzej radzimy.

Fajnie, ze gra Valencia - oczywiście na razie jeszcze nie gra na 100%, ale nie wątpie, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Wrócił też Park(na razie na ławkę, ale licze że w następnym meczu już zagra), Berba sobie pograł i strzelił gola, Owen jest zdrowy, paru innych piłkarzy jest bardzo bliskich powrotu. Ogólnie to mam dosyć optymistyczny nastrój na resztę sezonu Smile

A tak w ogóle to po raz kolejny Smalling zagrał dobrze i pewnie - nie moge wyjść z podziwu nad tym chłopakiem, transfery jego i Chicharito były strzały w dziesiątke.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
19-03-2011 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 1-0 Bolton FC (19.03.2011) - branka - 19-03-2011 18:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości