Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Bolton FC (19.03.2011)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #21
Re: PL: Manchester United 1-0 Bolton FC (19.03.2011)
Uffff. Bałem się tego meczu i ciesze się, że tak szczęsliwie się on dla nas skończył. Gra porywająca nie była, ale osobiście spodziewałem się dużych męczarni, więc obraz spotkanie zbytnio mnie nie zaskoczył. Chyba po raz pierwszy z takim utęsknieniem wyczekuję tej przerwy na reprezentacje, bo po nich powinno byc już dużo lepiej. Cieszy natomiast to, że nasi pokazali jaja.

VdS - ok [ 6.5 ]

Brown/Fabio - solidnie, Fabio aktywniejszy w przodzie [ 6 / 6.5 ]
Smalling - niewiele można mu było zarzucić. Kolejny udany występ [ 7.5 ]
Evans - prócz jednego błędu radził sobie zaskakująco dobrze aż przyszła feralna 78 minuta. Wielka szkoda ;/ [ 6 ]
Evra - solidny w defensywie i przydatny w ofensywie [ 7 ]

Valencia - dużo lepszy kiedy graliśmy w 10 i częściej biegał w środku. Dużo energii [ 6.5 ]
Giggs - kolejny fatalny występ. Z OM wydawał mi się już bardzo słaby, ale wczoraj było jeszcze gorzej. Nasza gra nie była płynna w głównej mierze właśnie przez Walijczyka. Ryan im starszy tym dużo bardziej kombinuje, szuka najtrudniejszych rozwiązań i unika tych najprostszych. Raz na kilka meczów wyjdzie i wszyscy przecierają oczy ze zdumienia, ale jak nie ma dnia to strata goni stratę. [ 4.5 ]
Carrick - wielka praca w środku [ 7 ]
Nani - groźniejszy gdy graliśmy w dychę [ 6.5 ]

Rooney - solidnie, ale bez błysku [ 7 ]
Hernandez - ok [ 6 ]

Berba - 6.5

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
20-03-2011 13:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 1-0 Bolton FC (19.03.2011) - michal85 - 20-03-2011 13:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości