Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #4
Re: FA: Manchester United - Manchester City (16.04.2011; 18:15)
Jak na moje to tego meczu nie gramy na Old Trafford tylko na Wembley Wink

Po emocjach związanych z Ligą Mistrzów pora na nie mniejsze emocje związane z FA Cup, zwłaszcza że w walce o finał przyszło nam się zmierzyć z naszym lokalnym rywalem- Manchesterem City. Z jednej strony piłkarze City, dla których to ostatnia szansa na wygranie czegokolwiek w tym sezonie i pierwszy raz od wielu, wielu lat, a po drugiej stronie nasze United, w którym głód zwycięstwa i kolejnych trofeów nigdy nie jest zaspokojony i mamy w naszym gronie kilku graczy, którzy niejednokrotnie wypowiadali się że ten puchar ma dla nich wyjątkowe znaczenie i bardzo chcą go zdobyć.

W ostatnim meczu my odprawiliśmy Chelsea z LM a City przegrało gładko na wyjeździe z Liverpoolem 3-0. Nie wiem jak w całości wyglądało to spotkanie graczy Manciniego i jak prezentowali się we wcześniejszych meczach ale wiem że my jesteśmy ostatnio mocni: gramy skutecznie, pewnie i nie popełniamy błędów dlatego jesteśmy faworytami tego spotkania.

Całe szczęście że mamy szeroki skład i brak nowych kontuzji, dlatego Ferguson może dać nieco odpocząć tym, którzy napracowali się w meczu ze Smerfami (Park, czy też Giggs) i myślę że ten skład co podał Foster wydaje się być optymalny.

Po zwycięstwo !

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
15-04-2011 09:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester United - Manchester City (16.04.2011; 18:15) - Lukas - 15-04-2011 09:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości