Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #15
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Boli mnie ta porażka jak żadna inna w tym sezonie. Rozgroczyenie byłoby mniejsze, gdybyśmy dostali od Boltonu czy Stoke, ale to kurwa City! I jeszcze ten wkurzający Balotelli... Cóż, w tym roku FA CUP zagranie Bolton/Stoke i trzeba się z tym pogodzić.

Mecz był ogólnie przeciętny. Nasza gra również nie za dobra. Pierwsze 20-30 min. dobre, ale to co Berba zjebał, to pewnie Javier by z zamkniętymi oczami trafił. Kolejny z naszych antybohaterów to Carrick. Szkoda, bo w I połowie(wg mnie) był najlepszym z naszych graczy, a podał fatalnie. Szkoda, że Ci dwaj zasłużyli na to miano, bo cały sezon mieli(i mają) dobry. Scholes również zachował się nieodpowiedzialnie, ale w sumie - jesteśmy do tego przyzywaczeini. Musi jakąś głupią kartką dostać. Niestety, z bólem serca, ale po raz kolejny na usta ciśnie mi się - trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. I to jest chyba ten czas, Paul. Nasze skrzydła mizerne, Valencia kompletnie nie istniał. Nani coś próbował, ale nic z tego wielkiego nie wychodziło(oprócz wolniaka, którego wyciągnał Hart). Mógłbym tak pisać, biadolić, ale szkoda mi klawiatury. Po meczu miałem ochotę wykrzyczeć: Top of the league, and that's a fact!!! Jeżeli ta porażka ma nam pomóc w zdobyciu chociażby LM albo EPL(najważniejsze!) to będę w 100% usatysfakcjonowany.

We;ll never die!
16-04-2011 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011) - Jaceks_21 - 16-04-2011 20:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości